Evdeki Balık Kokusu Nasıl Çıkar?

Sponsorlu Bağlantılar

Dayanılmaz Balık Kokusu

Balık sevmeyen insan pek nadirdir.İllaki her evde balık seven birileri vardır ve o evde balık pişirilir.Balık pişirilen evde ise hem balık sevenler tarafından hemde sevmeyenler tarafından çekilmez bir koku solumak zorunda kalınır.Ancak bu balık kokusunu gidermek imkansız değil, yeterki kokuyu gidermenin yolunu bilin!

Kokuyu Gidermenin Püf Noktası

Evde balığı pişirdiniz ve afiyetle yediniz.Şimdi sıra bu balıktan geriye kalan izi yani kokuyu ortadan kaldırmaya geldi.Eve sinen ve yayılan balık kokusunu gidermek için yapmanız gereken şey ocakta limon yakmaktır.Ocakta birkaç dakika limon yakın ve kokudan eser kalmadığına hem gözlerinizle hemde burnunuzla şahit olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(4) Yorum

  Ayse gunes
  01 Şubat 2012 - 23:38

  Evet bende yaptım ise yaradi

  dilara
  22 Kasım 2011 - 20:40

  evet işe yaradı ……..

  dilara
  22 Kasım 2011 - 20:39

  eve-+-++–++-+-+-+

  sevaltan
  09 Ocak 2011 - 23:10

  arkadaşlar evde balık yaptım zaman koku giderici diye bişey sıkıyorum balık kokusu falan kalmıyo yukarda arkadaşımda belirtmiş zaten suya yumoş koyun diye bunda da yumoş kokusu var bide alkolsuz olması bebeğimin sağlığı için çok iyi. kocaman bi tüp eşim internetten bulmuşşş bu şeyii eşim evde yemek yaptığımı dair anlamıyo :)))) markası dr mat koku giderici diye bişey benden söylemesii…:))))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir