Geniş Basenli Kadınlar İçin Giyim Önerileri

Sponsorlu Bağlantılar

Basenli Kadınlara Tüyolar

Tıpkı kendisi gibi iri basenlere sahip kadınlar için tüyolar veren Kim Kardashian, yine kendisi diğer kadınlarında gibi ne giyse büyüleyici görünmelerini sağlayacak önerilerde bulundu.

Kim Kardashian’a göre elbisenizi terziye göstermelisiniz.Eğer aldığınız elbisenin üzerinizde iyi durduğunu düşünmüyorsanız terziye görünmenizde fayda var.Terziniz elbiseniz üzerinde çeşitli oynamalar yaparak, örneğin etek boyu kısaltma, pili açma ya da bir detayı düzeltme  gibi küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler yaratabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Belinizi Ön Plana Çıkarın

Bir kemer her şeyi değiştirebilir! Kim Kardashian genellikle Phillip Lim ve Alaia’nın büyük kemerlerini kullanıyor. Vintage kemerler de doğru bir seçim olur. Kemer, görünüme son noktayı koymak için iyi bir dokunuştur ve ilgiyi kendine çeker. Vücut hatlarınıza en uygun kemeri bulun ve kullanın!

Bol giysiler çok rahattır ve Nicole Richie kadar zayıfsanız üzerinizde harika da görünebilir. Ama biraz topluysanız, bol giysilerle daha çok hamile gibi görünebilirsiniz! Onun yerine maksi elbiseleri deneyin. Kıvrımlı hatlara sahipseniz, ne çok bol ne de çok sıkı giysileri tercih etmelisiniz.

Doğru İç Çamaşırlarını Seçin

Vücudunuzu sarıp sarmalayan iç giysiler, görünümünüzü de inceltir. Şişkinlikler kaybolur, fit gözükürsünüz. Korse sevmiyorsanız, karnı ve baseni toparlayan külotlardan alabilirsiniz. Elbiselerin altına rahatlıkla giyebileceğiniz bu iç çamaşırlarının korse elbise tarzında olanları hem yumuşacık hem de çok rahat.

Kim Kardashian’ın en önemli tavsiyesi: Kıvrımlarınızı sevin ve onlarla barış içinde yaşayın! Bedeninize uygun inanılmaz elbiseler yapan markalar var, çıkın ve onları bulun. Unutmayın, hatlarınızı dengeleyen bir giysi ile mankenlere taş çıkartan harika bir görüntüye sahip olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir