İdeal Bir Kalça İçin Öneriler ve İpuçları

Sponsorlu Bağlantılar

İdeal Bir Popoya Sahip Olmak İster Misiniz?

Bayanların kalçaları vücudun kıvrımın, şeklini gösteren bölgelerimizden biridir. Hatta bir deyim vardır; Yemeğin salçası, kadının kalçası dıye tabı bu bir deyimdir. Ama bu deyimde bile anlaşılıyor kı kadını gösteren kalçasıdır.Bu yüzden kalçanın şekli, büyüklüğü önemlidir.Her bayan için kalçamızın görüntüsü güzel olmalıdır.Çok büyük kalçalı olmayı kimse istemez, görüntüsü hoş olmaz, tabi küçük de olmaz .

Sponsorlu Bağlantılar

Üç farklı popo formu var; elma popo, armut popo ve düz popo…

Her ne kadar yuvarlaklığı ve formuyla en ideal popo olarak elma lanse edilse de, modanın etkisiyle diğer iki formun da seksi kıvrımlara dönüşmesi mümkün.O yüzden ideal bir popo ya sahip olmaya ne dersiniz.Sizler için İdeal bir popo için küçük ama size yardımcı olacak ipuçları;

İdeal Kalça İçin Öneriler

  •  Hareket edin, en azından haftada beş-altı kez.
  •  Asansör değil mutlaka merdiven kullanın.
  •  Yürüyüş, egzersiz ve bisiklet yaz kalça estetiği için en ideal sporlar.
  •  Spor salonlarının karın-bacak-popo pilates kurslarına katılın. Yoganın da kasları güçlendirir ve dokuları gerginleştirici etkisi vardır.
  •  Evde spor salonunda öğrendiğiniz popo kaslarını güçlendirici tek bir harekete odaklanın. Günde 15 dakika yeterli olacaktır.

Estetik Yada Kalça Pedli Çamaşır

Eğer spor salonlarındaki egzersizleri çok ağır buluyor ve kendinizi o kadar güçlü hissetmiyorsanız o zaman seksi bir popoya sahip olmak için iki özel fırsatınız daha var: Ya poponuzu daha belirgin gösterecek kalça pedli çamaşırlar kullanabilir ya da iyi düşünüp, estetik yaptırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir