Limon Kürü Yağlı Saçlara Çözüm Oluyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Yağlı saçlardan kurtulun

Yağlı saç problemi bir çok kişinin ortak sorundur. Özellikle büyük ve kirli şehirlerde yaşayanların bir çoğu yağlı saç problemi ile karşı karşıya kalabiliyor. Bununla birlikte yanlış beslenme alışkanlıkları ve beslenme alışkanlıklarını değiştirenler ve saç bakımı yapmayanlar yağlı saç problemi ile karşılaşabiliyor.

Yağlı saçlardan kurtulmak için bir çok yönteme başvurmanıza rağmen sonuç elde edemiyorsanız limon kürünü deneyin. Limon kürünü saçlarınıza uygulayarak yağlanan saç sorununu ortadan kaldırmış olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Çoğu zaman sokakta gördüğünüz garip ve büyük şapkaların takılma nedeni sandığınızın aksine zevksizlik değil, yağlı saçları kapatma eğilimidir. Eğer siz de yağlı saçınızdan kurtulmak istiyorsanız işte sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlayacak o karışım…

rp_limon_2.jpg

Limon kürü ve uygulanışı

Malzemeler

  • 5 adet limon
  • 100 gr toz kil
  • 1 adet kase

Uygulanışı

Öncelikle 5 limonu sıkın ve suyu ile posasını ayırın. Daha sonra bir kabın içerisinde toz kil ve limon suyunu macunumsu bir kıvam alana kadar karıştırın. Banyoya girdiğinizde bu karışımı yanınıza alın. Aynı şampuan kullanır gibi kirli saçınıza uygulayın.

Ancak uyarmamız gerekir ki, saçlarınızda pek de hoş bir koku kalmayacak. Kokunun geçmesi için normalde kullandığınız şampuanı kullanabilir ya da sevdiğiniz bir bitkinin yağını (lavanta, menekşe vb. gibi) seyrelterek saçınıza uygulayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir