Saç Çıkaran ve Saçları Uzatan Hindistan Cevizi Yağı Bakımı

Sponsorlu Bağlantılar

Saç Uzatan Doğal Yöntem

Hindistan cevizi yağı, incelen ve dökülen saçlar için, güvenli, etkili ve uygun fiyatlı bir çözümdür. Saçları daha uzun yapmaya ve kalınlaştırmaya yardımcı olabilir. Laurik asit de dahil olmak üzere gerekli besinler saç dokusuna nüfuz eder ve saçın genel sağlığını düzenler.

Saçların sağlığı genellikle iç sorunlardan kaynaklanır ve saç dökülmesine yol açan doğal ilaçlar yardımcı olacaktır. Omega-3 yağları, balkabağı, chia, keten tohumları ve yeşil çay gibi gıdalar içten dışa saçların sağlıklı bir şekilde büyümesini destekler.

Reçeteli saç büyütme preparatlarını denemeden önce diyetinizi değiştirin ve saç bakımı için hindistancevizi yağı kullanın. Sert kimyasallar saç derisinin tahriş olmasına ve hatta saçın istenmeyen yerlerde çıkmasına neden olabilir.

Hindistan Cevizi Yağının Saça Uygulanışı

Kafa derisine masaj yaptığınızda, hindistan cevizi yağı kan dolaşımını iyileştirmekte, saç büyümesini desteklemektedir. Hindistan cevizi yağını haftada 10 dakika, 3 veya 4 kez yumuşak bir basınçla kafa derisine masaj yaparak uygulanmalıdır. Sadece saç derisi kondüsyonuna ve saç büyümesine odaklanmak isterseniz, sadece 1 çay kaşığı kullanmanız gerekir.

Hindistan cevizi yağına 4 damla biberiye esansı yağ eklemek %20’nin üzerinde yeni saç çıkmasını artırıyor. Biberiye yağı ayrıca kafa derisindeki dolaşımı artırmaya yardımcı olur ve hindistan cevizi yağı ile kullanıldığında harika sonuçlar verir.

Yağları kafa derisine 10 dakika boyunca masaj yaptıktan sonra üzerine bir duş başlığı yerleştirin ve kafa derisi sıcaklığını artırarak yağların çalışmasına izin verin. Daha sonra doğal bir şampuanla saçlarınızı yıkayın.

K vitamini ve E vitamini bakımından zengindir. Hindistan cevizi yağı kepek oranını azaltmaya ve saç foliküllerini sağlıklı hale getirmeye yardımcı olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir