Sivilce İzlerini Geçirmek İçin Doğal Maske

Sponsorlu Bağlantılar

Sivilcelerden Sonrası

Sivilcenin kendisi yeterince büyük bir sorun iken, sivilcelerden kurtulduğunuzda karşınıza sivilce izleri gibi daha büyük bir sorun çıkabilir. Bu yüzden sivilcelerle mücadele ederken doğru yöntemleri kullanmak çok önemlidir. Sivilce tedavisinden uygulanacak yanlış yöntemler sivilce izlerine neden olmaktadır.

Sivilcelerden kurtulmak için bizim tavsiyemiz kimyasal ilaçlar yerine doğal yöntemleri tercih etmenizdir. Hem doğal sivilce tedavilerini uygulayıp hemde beslenmenize dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü sivilce yapan besinleri tüketerek sivilce tedavisinden başarılı sonuç almanız çok zordur.

Bkz: Doğal Sivilce Tedavisi Yöntemleri ve Beslenme

Sivilcelerden başarılı bir şekilde kurtulmayı başardıysanız ve yüzünüzde sivilce izleri var ise doğal maskelerle bu izlerden kurtulbilirsiniz. Doktorlar tarafından tavsiye edilen ve etkisi kanıtlanmış sivilce izi geçiren maskeyi nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Sivilce İzini Geçiren Maske

Sivilce izlerinde doğal yöntemlerle kurtulmak istiyorsanız bal, lavanta yağı, çay ağacı yağı ve buhur yağını kullanın.

Malzemeler

  • 2 çay kaşığı ham bal
  • 3 damla lavanta yağı
  • 3 damla çay ağacı yağı
  • 3 damla buhur (frankengence) yağı

Bu malzemeleri bir kabın içerisinde iyice karıştırın. Yüzünüzü yıkayın ve kurulayın, yatmadan bir saat önce önce bu karışımı yüzünüze sürün. Yüzünüzde bir saat kaldıktan sonra yüzünüzü durulayın. Bu adımları uygulayarak akne izinden kurtulabilir ve mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz!

Lavanta yağı

Bonus: Doğal Sivilce Maskesi

Akne tedavisi için çay ağacı ve bal karışımını deneyebilirsiniz. Etkisi kanıtlanmış en yi akne maskesidir.

Malzemeler

  •  5 damla çay ağacı yağı
  • 1 yemek kaşığı ham bal

Bu malzemeleri bir kap içerisinden karıştırın ve yüzünüze sürün. Bir saat bu maske yüzünüzde kaldıktan sonra yüzünüzü bol su ile yıkayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir