Hamilelikte Çok Güzel ve Seksi Görünme

Sponsorlu Bağlantılar

Hamilelik ve Güzellik

Hamilelik ile birlikte vücudunuzda gözle görülür değişimler başlar.Bu değişimler arasında alınan kilolar olsun, hormon değişiklikleri olsun çok büyük role sahiptir.Bu değişimler sonucunda da giysileriniz artık olmamaya başlayacaktır ve eski güzelliğinizi kaybettiğinizi düşüneceksiniz.Bu da doğal olarak özgüveninizi etkileyecektir.

Hamilelik döneminde güzelliğinizi kaybettiğinizi düşünüyorsanız ve artık seksi olmadığınızı düşünüyorsanız size yanıldığınızı söylemek zorundayız.Neden yanıldığınız konusunu ise yazının tamamını okuyunca anlayacaksınız. Unutmayın, hamileyken de çok güzel ve seksi görünmek yine sizin elinizdedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Seksi Olduğunuzu Hissedin

Bunu hemen her yazımızda belirtiyoruz. Çünkü seksi olmanın temelinde yatan en önemli şey seksi ‘hissetmek’! Kendinize güveniniz olmadığında, kendinizi güzel ve seksi hissetmediğinizde bu direk olarak görünüşünüze yansır. Dolayısıyla karşınızdaki de aynı sizin gibi düşünür; yani sizin seksi olmadığınızı. Ama siz dik durup, kendinizi ne kadar güzel hissettiğinizin farkında olursanız, karşınız da sizi bir o kadar çekici bulacaktır. Erkeklerin kendine güvenen kadınları her zaman çok seksi bulduğunu unutmayın!

Kendinizi Salarak Teslim Olmayın

“Zaten kilo aldım”, “Nasıl olsa hamileyim”, “Yapacak bir şey yok” düşüncelerinin arkasına sığınmayın! Hamilelik sizin için kendini salma bahanesi asla olmasın. Çünkü bu birçok hamilenin yaptığı bir hatadır. Şöyle düşünün; zaten yediğinize, içtiğinize çok dikkat ettiğiniz için sağlıklı görünmeye çok meyillisinizdir. Bir de üstüne formunuzu korumak için kendinize bakımlar yapın; yürüyün, yoga yapın, saçlarınıza bakım uygulayın, manikür ve pedikürünüzü düzenli olarak yaptırın, cildinize nemlendirici bakımlar uygulayın…

Hormonların Faydalarının Farkedin

Hamileliğin üçüncü ayından itibaren hormonların saçlarınıza parlaklık ve sağlık kazandırdığını biliyor muydunuz? Veya muhteşem çalışan kan dolaşımınızın cildinizin hücrelerini taptaze kıldığını? Veya yine hormonların tırnaklarınızın daha sağlıklı ve hızlı uzamasını sağladığını? İşte aslında sizi moralman olumsuz etkilediğini düşündüğünüz hormonlarınız, görünüşünüzde oldukça işe yarıyor! Dolayısıyla değişen hormonlarınız yüzünden kendinizi kötü hissettiğinizi veya ne kadar kilo aldığınızı düşünmek yerine, ne kadar sağlıklı olduğunuzu kendinize söyleyerek, hormonlarınızın tadını çıkarın.

Devamı 2. sayfada…

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir