Hangi Kadınlarda Uzak Durmalı

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Kadınlara Dikkat

Erkekler kendi duygularına ve düşüncelerine yanıt vereceği kadını ararken bazı kriterleri göz önünde bulundurmalı.Bu kriterler arasında gözellik ve çekicilik tabiki bulunacaktır fakat tek kriter bunlar olmamalı.Çünkü sadece bu kriterler yanıltıcı olacaktır ve sonu hüsranla sonuçlanacaktır.

Partnerinizi seçerken yada karar verirken uzak durmanız gereken kadınları iyi tespit etmelisiniz.Kısacası her erkeğin ‘uzak durulması gereken kadınlar’ listesi olmalıdır ve bu listedeki en temel kadın tiplemeleri de aşağıdaki gibi olmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ukala Kadınlar

Her erkek düşüncelerini rahatça ifade edebilen, zekice tartışabilen kadınları sever. Ama hiçbir şey hakkında oteriteyi kaybetmek istemez, kadının ikna olması hoşuna gider.

Bazı kadınlar sadece kendileri için en iyi erkeği görmek adına her şeyi yapar.

Entellektüel bilgileri kendilerinden daha aşağıda bulunan bir erkeğe ukalalık yapabilirler.

Para İçin Çekiciliğini Kullananlar

Şimdi kabul ediyoruz ki çoğu erkek, bir bayana kur yapmak için, romantik bir hafta sonu tatili, akşam yemeği ve bir buket çiçek almayı bilmeli. Bunlar içinde cebine belli bir miktar para bulunmalı.

Ancak söz konusu bayan, bu kadar jeste karşılık, ilgili olmazsa, bu durum karşısında birçok engel çıkacaktır. Eski bir atasözünün söylediği gibi mutluluğu parayla satın alamazsın, böyle bir kadın iyiliklere layık değildir.

Herşeyin Doğrusunu Bilenler

Fiziksel olarak ne kadar çekici olursa olsun, yetersiz olduğu bir konuyu kabul etmeyen bir bayan erkekler için kokutucudur.

Bayan doğru türleri, kişisel düşüncelerini gurur konusu yaptıkları için doğrucu bir şekil almazlar. Ve asla uzlaşma yolu bulamazlar.

Bu huylarıyla çocuktan farkı kalmayan kadınlar, sadece yollarında ilerlemek için bunu kullanır.

Psikopat Kadınlar

Sponsorlu Bağlantılar

Hepimiz gün içerisinde partnerimizi defalarca arayarak çalışma sırasında rahat bırakmayız.

Eğer onun iş, ev ve sosyal hayatınıza çok fazla karışmasını istemiyorsanız psikopat davranışlardan haberdar olmalısınız.

Bir psikopat asla vazgeçmez, hayatında kötü giden ilişkilerini ve kendi güvensizliğini karşısındaki erkekten çıkartır. Numara, adres ve telefon değiştirmek bir psikopata karşı alınabilecek önlemler arasındadır.

Geçmiş İlişkilerini Hortlatanlar

Bu tip kadınlar muhtemelen listenin en başında gelir. Erkekler karşılaştıran kadınlardan hiç hoşlanmaz.

Ancak bir çok erkek bu durumu düzeltmek için de, aşık oldukları kadının eski hayatı hakkında yeterince bilgilenmeye açık değildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir