Hızlı Tişört Katlama Sanatı

Sponsorlu Bağlantılar

Tişört Nasıl Katlanır?

Tişörlerinizi doğru katlayamadığınız için sürekli buruşuk yada ütüsüz töşörtler giymek zorunda kalabilirsiniz.Özellikle bekarların yada öğrencilerin en büyük derdi ütüsüz yada buruş buruş olmuş tişörtler giymektir.Halbuki doğru tişört katlama yöntemi ile buruşuk tişörtlerden kurtulacaksınız ve tişörtünüzü tıpkı yeni ütülenmiş gibi giyebileceksiniz.Fazla değil sadece 2 saniyede tişörtünüzü katlamanız mümkün.Nasıl mı?İşte doğru yöntem…

İki Saniyede Nasıl Tişört Katlanır?

Yapmanız Gerekenler

Sponsorlu Bağlantılar

Tişörtü, ön yüzü yukarıya bakacak şekilde düzgünce yere serin. Yatay olarak tam yansından bir çizgi çektiğinizi hayal edin. Bu çizginin tişörtün kenarıyla kesiştiği nokta A noktası. Aynı kenarındaki omuz B noktası. Aynı kenarda tişörtün bittiği yer ise C noktası. Bir elinizle A noktasından tutun. Diğer elinizle B noktasını yani omuzu tutun. A noktasını bırakmadan B’nin üstünden geçirerek C noktasını tutun. Şimdi elleriniz çapraz, B ve C noktalan da birleşmiş vaziyette olmalı.

Noktalardan tuttuğunuz kısımları çapraz olan kollarınız yine normal haline dönecek şekilde çekin ve tişörtü hafifçe silkin. Yere koyup bir yansından katladığınız zaman mağazalardakinden daha düzenli katlanmış bir tişörte sahip olacaksınız. Aynı jilet gibi.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir