İdam Mahkumlarının İlginç Son İstekleri

Sponsorlu Bağlantılar

İdam Mahkumlarının Son Arzuları

Günümüzde bile hala idam vakalarına rastlamaktayız.Amerika’da ve şeriat ile yönetilen bazı ülkelerde idam cezaları ve infazları uygulanmakta.Şeriatla yönetilen ülkeleri bilmiyoruz ama Amerika’da idam edilen idam mahkumlarının son istekleri biliniyor.

İdam edilmeden önceki duygu ve düşünceler nedir herhalde hiç kimse bilmeyecek.İdam mahkumundan başka…Ancak idam mahkumlarının son arzuları oldukça ilginç olabiliyor.İnternette denk gelen bir yazıyı sizlerle paylaşacağım.Sizlere son arzusu yemek olan idam mahkumlarının isteklerini sıralayacağım…

Sponsorlu Bağlantılar

İşte İdam Mahkumlarının Son Yemekleri

 1. İdam mahkumlarının cezaları infaz edilmeden önce yedikleri son yemekleri sizi oldukça şaşırtacak. Bu fotoğrafta 28 yaşındaki Victor Feguer’in son yemeği var. İki tabak içerisinde tek bir zeytin.
 2. Son yemeğinde tek bir zeytin isteyen Victor Feguer, adam kaçırma ve cinayet suçlarından asılarak idam edildi.
 3. John Wayne Gacy, son yemeğinde 12 kızarmış karides, bir kova orijinal KFC tavuğu, patates kızartması ve çilek istedi.
 4. Tüm bu yemeği isteyen Gacy, cinayet ve tecavüz suçlarından dolayı zehirli şırıngayla idam edilmeden önce üç ayrı KFC restoranını yönetti.
 5. Oklahoma bombacısı Timothy McVeigh, ana yemek yerine sadece naneli ve çikolata parçacıklı dondurma istedi.Timothy McVeigh 168 kişinin ölümüne yol açmaktan idam edildi.
 6. Allen Lee Davis, son yemeğinde ıstakoz kuyruğu, kızarmış patates ve karides, midye, sarmısaklı ekmek ve kök birası istemişti.54 yaşındaki Allen Lee Davis, üç kişiyi öldürmek ve soygun suçlarından idam edildi.
 7. 54 yaşındaki Allen Lee Davis, üç kişiyi öldürmek ve soygun suçlarından idam edildi.
 8. 55 yaşındaki Diaz silahlı soygun, cinayet ve adam kaçırma suçlarından zehirli şırıngayla idam edildi.
 9. Ted Bundy son yemeği olarak “özel” menüyü reddedince kendisine biftek, yumurta, kızarmış ekmek, yağ, süt ve meyve suyu verildi.43 yaşındaki Ted Bundy tecavüz, nekrofili, hapisten kaçmak ve 35 cinayet suçundan elektrikli sandalyede idam edildi.
 10. Ronnie Lee Gardner, son yemeğinde ıstakoz kuyruğu, biftek, elmalı turta ve vanilyalı dondurma yedi, ayrıca son günlerinde Yüzüklerin Efendisi üçlemesini izlemesine izin verildi.49 yaşındaki Ronnie Lee Gardner hırsızlık, soygun ve 2 cinayet suçundan idam mangasınca kurşuna dizilerek idam edildi.
 11. Ricky Ray Rector son yemeği olarak biftek, kızarmış tavuk, vişneli Kool-Aid ve cevizli turta istedi, ancak tatlıyı yemedi.42 yaşındaki Ricky Ray Rector, iki cinayet suçundan zehirli iğne ile idam edildi, son yemeğinde turtasını yememesini ise “Onu sonraya saklıyorum” sözleriyle açıkladı. Rector’un avukatları, müvekkilerinde zeka geriliği olduğu savunmasını yapmışlardı.
 12. Stephen Anderson son yemeğinde iki kızarmış ekmek, peynir, lapa ve mısır karışımı, şeftalili turta ve çikolatalı dondurma istedi.49 yaşındaki Stephen Anderson hırsızlık, saldırı ve 7 cinayet suçundan zehirli iğne ile idam edildi.
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir