Üç Boyutlu Eğlence

Üç boyutlu olmaya hazır mısınız ? Üç boyutta kendinizi istediğiniz gibi canlandırabilir,yeni arkadaşlıklar kurabilir,istediğiniz oyunları oynayabilir ve buna benzer bir çok şeyi üç boyutlu olarak yaşayabilirsiniz.Hadi sizde yeni heyecanlara yelken açın.

Yeni aşk yaşa, arkadaşlıklar kur, eski arkadaşlarınla yeniden bağlantıya geç. Sadece düşle ve yaşa..

Sponsorlu Bağlantılar

Eğlence

Mynet sMeet’in 3D dünyasında eğlencenin herhangi bir saati yok! Günün her dakikasında özel davetlere katılabilir, webcam kullanılan etkinliklerdeki heyecanı yaşayabilir, farklı müzik türlerindeki partilerde dilediğiniz gibi dans edebilir, arkadaşlarınızla birlikte çeşitli oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Arkadaşlık

Yüzbinlerce gerçek kullanıcı her gün Türkiye’ nin en büyük 3D dünyası Mynet sMeet’ te buluşuyor! Burada yeni kişiler ile tanışabileceğiniz gibi belkide hayalini kurduğunuz aşkı yakalayabilirsiniz. Ayrıca süpriz günlerde hayranı olduğunuz ünlülerle karşılaşabilir ve onlarla bu yepyeni ücretsiz 3D dünyada sohbet edebilirsiniz.

3 Boyutlu Yaşam

Kendinizi ve ifadelerinizi 3 Boyutlu şekilde canlandırma deneyimine hazırmısınız? Dış görünümünüzü yeniden oluşturabilir, farklı farklı saç şekilleri deneyebilir, istediğiniz kıyafetleri giyinerek 3D caddelerde özgürce dolaşabilirsiniz.