Bir Kadın Ve Erkeğin Çıkmak İstediğini Gösteren İşaretler

Sponsorlu Bağlantılar

Kadın Ve Erkeklerde Beden Dili

Beğendiğinizi ya da beğenildiğinizi nasıl anlarsınız ? Beğendiğinizi ya da karşı taraftan beğenildiğinizi anlamak vücut diliyle mümkün.Yaptığınız hareketler ya da karşı taraftan yapılan hareketler ile duygularınızı  ya da karşınızdakinin size olan duygularını anlayabilirsiniz.

Bir erkek bir kadından hoşlandığını ya da bir kadın bir erkeği beğendiğini nasıl belli eder? Çoğu zaman beden dili kadın ve erkeklere yardımcı olur.

İşte Bir Erkeğin Bir Kadınla Çıkmak İstediğini Gösteren 5 İşaret…

1. Size Daha Yakın Duruyorsa..

Hoşlandığınız kişi her karşılaştığınızda size daha yakın duruyorsa, bu arkadaş olarak değil sevgili olarak sizi daha iyi tanımak ve yakından görmek istiyor demektir.

2. Yumuşak Ve Duygusal Konuşmalar Yapıyorsa..

Bir erkek fısıldayan bir şekilde konuşmaya başladığında, söylediklerini sadece sizin işitmenizi istiyordur. Size anlattığı şeyler özel ve gizlidir, bu daha yakın olmak istediği başka kadın olmadığını gösterir. Eğer gürültülü bir mekandaysanız birbirinizi duymak için bağırmanız gerekebilir. Bu nedenle

yürürken ya da sizi eve bırakırken yaptığı konuşmaya dikkat edin.

3. Bedeni Size Doğru Eğikse..

Kasıntılı, omuzlarını geri atarak daha dik yürüme ve çenesi kapalı erkeksi bir duruşu varsa çekici kadınların ilgisine hazır olduğunu anlayabilirsiniz. Ancak omuzları sizinle konuşurken kıvrılıyorsa sizinle konuşmak istediğini gösterir.

4. Çok Çok Yavaş Konuşuyorsa..

Kuşlar ötüşürken, bir erkek çok yavaş konuşuyorsa birini etkilemeye çalışıyor demektir. Eğer konuşması uykunuzu getiriyorsa, başarısız olmuş demektir ve gidicidir..

5. Gözleri Sizden Alamıyorsa..

Gözleri sizinkilere mi odaklandı? Büyüleyici olduğunuzu düşünüyor, uzun bir zaman peşinizi bırakmayabilir.

İşte Bir Kadının Bir Erkekle Çıkmak İstediğini Gösteren 5 İşaret…

1. 4 Adım İlerinizdeyse..

Sponsorlu Bağlantılar

Ondan fazla uzak durursanız hoşlandığınızı belli edemezsiniz. Eğer ona biraz yakın olursanız, ona açık bir sinyal vermiş olursunuz.

2. Sizi Görmekte Zorlandığı Bir Yerdeyse..

Çoğu erkek başka bir erkekle konuşurken başkasını farketmez ancak kadınlar arkadaşlarıyla sohbet ederken onun omuzundan karşısındakini inceleyebilir. Hoşlandığınız kişi ile karşı karşıya durmaya çalışın, sizi farketsin. Eğer sohbet ederken arkadaşının omuzunun üstünden sizi süzüyorsa onunla karşı karşıya gelebilirsiniz.

3. Konuşması Size İşaret Veriyorsa..

Eğer buluşmanız ofisteki bir arakadaşınızla konuşmanız gibiyse, beliki sadece arkadaş olarak kalmak istediği içindir. Bu farklılığı iyi anlamalısınız. Bunun yanı sıra ilk buluşmada profesyonel kalmak istiyor olabilir. Eğer birkaç buluşma sonunda siz ona yakın davranmanıza rağmen aynı davranıyorsa ilişkinizi bitirin.

4. Dudaklarınıza Dik Dik Bakıyorsa..

Genç biri dudaklarınıza dik dik bakıyorsa, göz göze gelmemeye çabalıyor demektir. Eğer gözlerinize bakmaktan kaçınıyorsa, onunla ilişkinizi bitirmeniz de yarar var. Eğer ilk buluşmanızda sizi tepeden tırnağa süzüyorsa, bu sizinle ilgilendiğini gösterebilir ancak bu uzun süreli bir ilişki olmayabilir.

5. Sizin Bedeninizle Aynı Zamanda..

Romantik bir ilişki yaşadığınız kişi, vücudunuzun dilinden anlamalı.. Ellerinizi kullanarak düşündüğünüz şeyi anlatmayı deneyin. Karşınızdaki kişi de aynı şekilde karşılık veriyorsa bu harika bir işaret. Hala ellerini hareket ettirmediyse, bir basamak geriye düşer, bu sizinle ilgilenmediği anlamına gelebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir