Cinselliği Artıran Yiyecekler

Sponsorlu Bağlantılar

Cinsellik Gücü Artıracak Yiyecekler

Cinsel gücü artıracak bir gıdanın olduğunu biliyor muydunuz ? Hangi gıdaları doğru ve düzenli bir şekilde tüketirseniz cinsel yaşamınızı geliştirebileceğinizi  biliyor musunuz ? Bu gıdaların hangileri olduğunu öğrenmek isterseniz aşağıdaki metini okuyarak öğrenebilirsiniz.

Afrodizyak gıdalar insan enerjisini arttırdığı gibi seks hayatını da canlandırır. Cinsel yaşamı geliştiren bu gıdaların neler olduğunu görelim.

Acı Biber

Acı biberde bulunan bir kimyasal, kanın pompalanmasına sağlayarak kan dolaşımını artırır. Kan dolaşımının artması sinir uçlarının ve haz alma duyularının uyarılmasını sağlar.

Kuşkonmaz ve Avokado

Bu yeşil E vitamini vücudunuzun kan dolaşımını testosteron, östrojen ve progesteron gibi hormonları üretilmesini sağlıyor. Klitoral şişme ve vajinal lubrikasyon gibi cinsel hissleri uyarıyor.

Muz

Muzun içinde bulunan potasyum kas gücünü artırır ve orgazm sırasında kasılmayı önler.

Çikolata

Kakaonun içinde bulunan kimyasal feniletilamin, seks yapmak için hormonları salgılıyor. Heyecan ve haz duygularını uyarıyor.

İstiridye

Sponsorlu Bağlantılar

Biliyoruz ki afrodizyak gıda olarak İstiridye çok klişe geliyor ama onlar gerçekten uyarıcı. Bu kabuklu deniz ürünleri, çinko ve mineral zengini oldukları için cinsel dürtüleri daha çok uyarıyor ve testosteron üretimini sağlıyor.

Nar

Damarların açılmasını sağlayarak kan dolaşımını hızlandırır. Antioksidanlar sayesinde vücudun kendini güçlü hissetmesni sağlar.Ayrıca, genital duyarlılığı artırır.

Somon Ve Ceviz

İçerisinde Omega-3 yağ asitlerini barındırdığı için somon ve ceviz, seks hormonlarını artırarak seks isteğini çoğaltır.

Vanilya

Parfümlerin vanilya kokulu olması tesadüf değil! Vanilyanın kokusu sinirleri uyarır, hazzı arttırır ve cinsel duyumları hızlandırır.

Karpuz

Karpuzun içindeki su, vücudun nitrik oksit miktarını artırır. Bu sayede damarların açılmasını ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Daha kısa sürede haz duyguları ve cinsel dürtüleri çabuk hissedersiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir