Erkek sevgiliye nasıl hediye alınır?

Sponsorlu Bağlantılar

Sizin sorunuz:
(erkek) sevgilime nasıl bi hediye alabilirim?
Cevap:

Erkek sevgiliye hediye alırken kendinize şu soruyu sormalısınız? Sevgilim manevi hediyelerden mi hoşlanır maddi hediyelerden mi hoşlanır? Eğer bu soruya cevap verebiliyorsanız işiniz kolay demektir. Çünkü hediye alacağınız kategoriyi belirlemeniz gerekir. Böylece sevgilinizin hayal kırıklığı yaşama şansı da ortadan kalmış olur.

Manevi hediye tavsiyeleri

Maneviyat daha önemli ise sevgilinize vereceğiniz hediye anılarınız olabilir. Geçmişte yaşadıklarınızı bir hediye haline getirip sevgilinize vermeniz onu çok mutlu eder. Maneviyata önem verenler kalıcı hediyelerden daha çok hoşlanır. Maddi hediyelerin ömrü fazla uzun değildir. Peki ne gibi hediyeler alabilirsiniz;

Resimli objeler

İkinizin resmini içeren yada en güzel anınıza ait bir resmi herhangi gbir objenin üzerine bastırıp hediye olarak verebilirsiniz. Bir fincan üzerine, bir tişört üzerine, bir saat üzerine yada farklı bir eşya üzerine ikinizin resmini bastırın. Yada ikinizin resminin yer aldığı büyük bir puzzle tablo hediye edebilirsiniz.

Sevgili kitabı

İkinizin anılarının yer aldığı güzel bir anı kitabı oluşturabilirsiniz. İster kendiniz evde hazırlayın ister internette profesyonel bir şekilde hazırlayan yerlere yaptırın. Hele bir de aralara şiirlerinizi veya güzel sözleri eklerseniz tadından yenmez…

Aşk notları kutusu

İçerisinde 365 adet mesajın yazıldığı güzel bir hediye kutusu alabilirsiniz. Bu mesajları ve güzel sözleri kendiniz yazmışsanız eğer harika olur. Sevgiliniz her yeni bir güne bu kutudan çekeceği bir kağıt ile sizin ona olan sevgi yüklü mesajınız ile güne başlasın.

Bu tür hediyelerden internette fazlasıyla bulabilirsiniz.

Maddi hediye tavsiyeleri

Maddi hediyelerde sınırı sizin bütçeniz belirleyecektir. En fazla ne kadar para harcayabileceğinizi belirledikten sonra ne alacağınıza karar verin. Önce bütçe sıkıntısı olmayanlar için bir kaç hediye sıralayacağız;

Oyun konsolu

Eğer bütçeniz sınırlı değilse ve para sorunu yoksa ve sevgiliniz oyun oynamayı seviyorsa ona bir oyun konsolu alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar

Bütçe sıkıntısı yaşamıyorsanız sevgilinize güzel bir dizüstü bilgisayar satın alabilirsiniz.

Telefon yada tablet

Para sıkıntısı çekmeyenler sevgilisinin ihtiyacına göre son model bir akıllı telefon yada tablet bilgisayar satın alabilir.

Bütçe dostu hediyelere geçelim;

Saat

Saat hem ucuz hemde pahalı olmak üzere her bütçeye uygun versiyona sahiptir. Kendi bütçenize uygun şık bir saat satın alabilirsiniz.

Parfüm

Bütçenize göre uygun fiyatlı bir parfüm satın alabilirsiniz. Tuttuğu takımın parfümlerinden birini de alabilirsiniz.

Forma

Sevgilinizin spor ile arası iyi ise ona tuttuğu takımın formasını alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayakkabı

Sevgilinizin ayakkabı ihtiyacı var ise yada sizinle beraber beğendiği bir ayakkabı var ise, ve sizde sevgilinizin ayak numarasını biliyorsanız ona ayakkabı alabilirsiniz.

Flo, Erkek, Ayakkabı, moda

Takı

Sevgiliniz yüzük, bileklik, tesbih gibi takıları kullanmayı seviyorsa ona güzel bir set alabilirsiniz. Yüzük, tesbih ve bileklik setlerini internette bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir