Erkeklerin Birşey Gizlediğini Nasıl Anlarsınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Saklı Hiçbir Şey Kalmayacak

Bazen insanlar bir şeyler gizlemek isterler. Ama bunu yaparken farklı davranışlarda bulunabiliyorlar. Normalde davrandığı davranışların dışında farklı davranışlar sergileyebilirler.Bir de bu kişi erkek arkadaşımızsa ,birde garip hareketlerde bulunuyorsa nedenini, bir şeyler mi sizden sakladığını merak edersiniz.Neden sizden bir şey saklıyor, neden bir şeyler gizliyor diye merak içinde olursunuz.Sorsanız da söylemezler genelde.İşte bayanlara erkek arkadaşlarının sakladığı şeyleri öğrenmelerini sağlayacak küçük ipuçları;

Sponsorlu Bağlantılar

1.Boğazı Kurur

Sizden bir şey saklamak onu sinirli bir insan haline getirir. Vücudu da buna bir tepki vererek panik durumuna geçer.
Vücut Dili Enstitüsü Başkanı ve ‘Düşündüğünüzden Daha Fazla Şey Söylüyorsunuz’ (You Say More Than You Think) kitabının yazarı Janine Driver “Sırrı ortaya çıktığı takdirde kendisi için önemli olan bir şeyi kaybedeceğinden korkar.

Araştırmalar, böyle bir durum karşısında yemek borusu kasları kasılmaya başladığı için boğazının kuruyacağını gösteriyor” diyor.

Onu yakalayın!

Konuşma esnasında çok fazla yutkunması, boğazını gevşetme isteğinden kaynaklanır. Bu gerçekleştiğinde hangi konuya değindiğine dikkat edin. Bu, size sırrının neyle ilgili olduğu konusunda ipucu verecektir.

2.Seks İsteği Artar

Sevgiliniz her zamankinden fazla istekli olabilir. Ama yine de seks isteğinin birdenbire artması, bir şeylerin ters gittiğinin de işareti olabilir.

Dikkat!

Psikolog Krista Bloom “Bir şeyler saklayan bir erkek konuşup duygusal bir bağ kurmaktan çekinir çünkü sakladığı şeyi ağzından kaçıracağından korkar” diyerek konuya yorum getiriyor ve ekliyor: “Bunun yerine, sizi sevdiğinden dolayı, sizinle fiziksel temas kurarak boşluğu doldurmayı amaçlar.”

İlişkinizdeki nişanlanma gibi ani bir değişiklik de sevgilinizin seks dürtüsünü etkileyen birçok etkenden biri olabilir. Bu yüzden, yaptığı açıklamaları göz ardı etmeden bir çıkarım yapmayın.

3.Detaylı Bilgi Verir

Erkek arkadaşınızın size gün içinde nerede olduğu ve ne yaptığıyla ilgili tonlarca bilgi vermesi sizi yanıltmasın. İlk başta bunun sebebinin çok dürüst olması olduğunu düşünebilirsiniz. Ama asıl neden kendisini koruma isteği olabilir!

Yanılmayın!

Sponsorlu Bağlantılar

Driver “Erkek arkadaşınız size bir şeyler anlatırken hikayeyi çok fazla detayla süslüyorsa, bunu bir uyarı işareti olarak algılamanız gerekebilir” diyor ve ekliyor:

“Özellikle bir şey anlatırken birden durması, daha fazla detay bulmaya çalıştığının işareti olabilir.” Düşünün, siz ona bir şey anlatırken, barmenin adı veya duvarların rengi gibi, çok fazla detaya giriyor musunuz? Hayır, çünkü böylesine önemsiz şeyleri aklınızda tutmuyorsunuz.

4.Ellerini Koyacak Yer Bulamaz

Onun sizden bir şey sakladığından şüphelendiğinizde elleriyle ne yaptığına çok dikkat edin. Myers, insanın bir şey sakladığında ellerini görülmeyecek bir yere koyduğunu ya da vücudunun belirli yerlerinde dolaştırdığını söylüyor.

Örneğin konuşurken ellerini boynuna koyduğunda yanlış bir şey yaptığının bilinciyle kendisini rahatlatmaya çalışıyor, diyebiliriz.

Sizi yine de uyaralım: Bazı erkekler doğal olarak bir duvara yaslanıp durmayı tercih ederler. Bu, erkek arkadaşınızın da rahat olduğu bir pozisyonsa hemen onun yalancı bir erkek olduğu kanısına varmayın. Kısacası şüphelenmeden önce onu iyi tanıdığınızdan emin olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir