Erkeklerin Hoşuna Giden Sözler

Sponsorlu Bağlantılar

Erkeklerin Duymak istedikleri

Erkek arkadaşınızın ya da eşinizin sizden beklentilerini biliyor musunuz ? Sizin ona karşı davranışlarınız nasıl ? Sizinle mutlu olabiliyor mu ? partnerinizi mutlu etmek istiyorsanız onu mutlu edecek şeyler yapın ve yanında olduğunuzu hissettirin.

Kadınlar yıllarını partnerlerinin neden hoşlandığını anlamaya çalışmakla harcarlar. Oysa onların duymak istediklerini söylemek veya söyletmek, erkekler için birşeyler yapmaktan daha etkili olabilir.

İşte Erkeklerin Kadınlardan Duymaktan Hoşlandıkları Şeyler..

1) Onunla yeni deneyimlerin tadını çıkarmak, zaman zamanda onun hobilerine ortak olmak onları en cezbeden faaliyetler arasında yer alıyor. Onlarla maç izlemek, aksiyon filmleri seyretmek yani onun hayatını da paylaşmak, sevdiği şeyleri beraber yapmak, onudaha iyi anlamanıza yol açacak ilişkinizi daha doğru bir boyuta taşıyacaktır. Onun daha önce denediği ve keyif aldığı şeyleri sizinle tekrarlamak istediğinde ona “hadi deneyelim” demeniz onun için vazgeçilmez olmanızı sağlayacak ilk adımdır.

2) Ailenizle tanıştırma yemeğine gideceğiniz sırada eve yarım saat geç gelmesini “sorun yok” şeklinde geçiştirmeniz onu rahatlatmakla beraber gerginlik yaşamanızı önler ve partnerinizin yanınızda her daim huzurlu olmasını sağlar. Erkekler zaten gerginken bir de partnerlerinin üstlerine gelmesi durumunda çözümü kaçmakta ve uzaklaşmakta arıyorlar.

3) Ne erkek ne de kadın partnerinin kendisini yanında süs gibi taşımasından haz etmez ama özellikle erkekler pohpohlanmaktan hoşlanırlar. Kendilerinin danışman olarak konumlandırılmasından etkilenirler yani partnerleri için önemli olduklarını hissetmeye ihtiyaçları vardır. Onlar için “sen ne düşünüyorsun , fikrine ihtiyacım var ” tahmin edemeyeceğiniz kadar çok şey ifade eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(2) Yorum

  ömrün
  23 Eylül 2011 - 22:26

  vallahi bende mehmet beye şiddetle katılıyorum. Türk erkeklerini sevdikçe şımarır şımardıkça tepene çıkmak ister. Buda yetmezmiş gibi birde memnuniyetsizlikleri aşaya çıkar. Üzülerek diyorum erkekleri azarlıyacaksın,aşagılıycaksın,umursamıycaksın, sevdigini belli etmiyceksin vb hareketlerle. Onu kendine ancak o zman adam edip elde edersin…:-)

  mehmet
  08 Mart 2011 - 09:43

  arkadaşlar bu türk erkegi için geçerli bi teori degildir alakası bile yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir