Erkekleri Etkilemek İçin Neler Yapmalısınız ?

Hoşlandığınız erkeği etkilemek için neler yapabileceğinizi mi düşünüyorsunuz ? Erkekler bir çok konudan etkilenebilir.Sizin kendinize güveniniz tam olsun.Samimi ve içten olun.Bakımlı,zeki ,ne istediğini bilen biri olun ve erkeği mutlu edebilecek şeyler yapmaya çalışın.

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlar için hoşlandığı erkekleri etkilemek çok değil.. Ancak hoşlandığı erkekten başka kadınlar da etkileniyorsa sıkı bir rekabet onları bekliyor. İnternette ‘nasıl bir kadın arıyorum’ diye aradığınızda binlerce sonuçla karşılaşabilirsiniz. İşte erkekleri etkileyen, rekabette kadınları farklılaştıran en iyi öneriler..

Karakterli Olun

Bir kadın karakterli olmalıdır. Erkekler karakterli, söylediklerinin arkasında duran kadınlardan hoşlanır. Komik duruma düşmemeye dikkat edin.

Espri Anlayışınız Olsun

Kadınlar erkeklerin kendilerini güldürmesini ister ancak kadınlar da şaka ve espriden anlamalıdır. Ayrıca bir espriyi yüz kere dinlediğinde bile gülebilmelidir.

Dürüst Olun

Bir erkek hayatının yarısını yemek sofrasında geçirir. Bu durumda her zaman onun yanında olacak mısınız?

Gerginliklerini Azaltın

Sıkıcı ve stresli bir günün ardından onu sakinleştirin, gergin kaslarını rahatlatın. Biraz rahatladığında herşey çok güzel olacak..

Zeki Olun

Erkeklerin kadınların sadece vücutlarıyla ilgilendiği söylemlerine kanmayın. Erkekler beyinlerine de sahip olm ak ister. Bir erkek yanındaki kadının başarılı olmasını ister.

Kadınsılık, Zariflik, Aşık, Çekici..

Erkekler hayallerini süsleyen özelliklere sahip kadınlardan etkilenirler. Çok fazla ulaşılmaz olmayın, sizi tanıdıkça her gün daha fazla aşka doymasını sağlayın.

Çekici, Atletik Ve Eğlenceli

Erkekler çekici, atletik ve eğlenceli olmalıdır. Nasıl çekici oolacağınız size kalmış. Erkekler sportif özelliklere sahi, sportla ilgili kadınlardan daha çok etkileniyor.

Ateşli Bakışlarınız Olsun

Sponsorlu Bağlantılar

Aynanın önüne geçerek ateşli bakış egzersizi yapın. Ciddiyiz, çok faydalı olacak. Erkekler bu bakışları hemen tanır ve elektiriğine kapılır.

Taraftarlık

Çoğu erkek futbol takımlarını destekler.. Onlar gibi fanatik bir taraftar olabilirsiniz. Mağlubiyet ve galibiyette yanında olmanız onu etkiler.

Temizlik

Erkekler temiz kadınlardan hoşlanır. Temiz görünüm her zaman etkileyicidir.