Kadınlar Erkekleri Nasıl Etkilersiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Erkekleri Etkilemek İçin Neler Yapmalısınız ?

Hoşlandığınız erkeği etkilemek için neler yapabileceğinizi mi düşünüyorsunuz ? Erkekler bir çok konudan etkilenebilir.Sizin kendinize güveniniz tam olsun.Samimi ve içten olun.Bakımlı,zeki ,ne istediğini bilen biri olun ve erkeği mutlu edebilecek şeyler yapmaya çalışın.

Kadınlar için hoşlandığı erkekleri etkilemek çok değil.. Ancak hoşlandığı erkekten başka kadınlar da etkileniyorsa sıkı bir rekabet onları bekliyor. İnternette ‘nasıl bir kadın arıyorum’ diye aradığınızda binlerce sonuçla karşılaşabilirsiniz. İşte erkekleri etkileyen, rekabette kadınları farklılaştıran en iyi öneriler..

Sponsorlu Bağlantılar

Karakterli Olun

Bir kadın karakterli olmalıdır. Erkekler karakterli, söylediklerinin arkasında duran kadınlardan hoşlanır. Komik duruma düşmemeye dikkat edin.

Espri Anlayışınız Olsun

Kadınlar erkeklerin kendilerini güldürmesini ister ancak kadınlar da şaka ve espriden anlamalıdır. Ayrıca bir espriyi yüz kere dinlediğinde bile gülebilmelidir.

Dürüst Olun

Bir erkek hayatının yarısını yemek sofrasında geçirir. Bu durumda her zaman onun yanında olacak mısınız?

Gerginliklerini Azaltın

Sıkıcı ve stresli bir günün ardından onu sakinleştirin, gergin kaslarını rahatlatın. Biraz rahatladığında herşey çok güzel olacak..

Zeki Olun

Erkeklerin kadınların sadece vücutlarıyla ilgilendiği söylemlerine kanmayın. Erkekler beyinlerine de sahip olm ak ister. Bir erkek yanındaki kadının başarılı olmasını ister.

Kadınsılık, Zariflik, Aşık, Çekici..

Erkekler hayallerini süsleyen özelliklere sahip kadınlardan etkilenirler. Çok fazla ulaşılmaz olmayın, sizi tanıdıkça her gün daha fazla aşka doymasını sağlayın.

Çekici, Atletik Ve Eğlenceli

Sponsorlu Bağlantılar

Erkekler çekici, atletik ve eğlenceli olmalıdır. Nasıl çekici oolacağınız size kalmış. Erkekler sportif özelliklere sahi, sportla ilgili kadınlardan daha çok etkileniyor.

Ateşli Bakışlarınız Olsun

Aynanın önüne geçerek ateşli bakış egzersizi yapın. Ciddiyiz, çok faydalı olacak. Erkekler bu bakışları hemen tanır ve elektiriğine kapılır.

Taraftarlık

Çoğu erkek futbol takımlarını destekler.. Onlar gibi fanatik bir taraftar olabilirsiniz. Mağlubiyet ve galibiyette yanında olmanız onu etkiler.

Temizlik

Erkekler temiz kadınlardan hoşlanır. Temiz görünüm her zaman etkileyicidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(2) Yorum

  Brianna
  28 Kasım 2012 - 14:51

  lütfen yardım edin 🙁 çok tatlı çocuk yaa 😀 Onun ellediği yerler gül gibi 😀 O yanıma geldiğinde çok mutlu oluyorum ama konuşacak konu bulamıyorum birde konuşulcak en komik Espiri’yi. Onu kaybetmeyi göz önüne asla alamam. Ben bu dünyada yaşıyorsam onun için yaşıyorum…:) Lütfen bana yardım edin 😀 Ona nasıl bir espiri yapmalıyım,nasıl hangi konuları konuşabilirim. Onun beni sevmesini benden dahada çok hoşlanmasını nasıl sağlarım. Lütfen bana yardım edin 😀

  Brianna
  28 Kasım 2012 - 14:49

  Çok saol 🙂 Bende sevgilimi nasıl mutlu ederim diye düşünüyordum 😀 😀 Valla sevdiğim erkek rüyalarıma kadar giriyor yhaa 😀 Çokta tatlı 😀 Yerim ben onu yhaa 😀 Espiri’leride çok aşırı derecede komik. Sanırım birbirimize aşık olduğumuzu kimseye belli etmek istemiyor.Ondan benimle pek fazla ilgilenmiyor ama aramız çok iyi. Bende birbirimize aşık olduğumuzu kimseye belli etmek istemiy

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir