Kadınlar İçin İlk Buluşmada Giymeleri Gerekenler

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Tanışmada Ne Giymeliyim?

Eskisi gibi görücü usulu evlilikler malesef geride kaldı.Malsef diyorum çünkü yapılan araştırmalar görücü usulu evliliklerin daha uzun sürdüğü yönünde.Keşke severek yapılan evlilikler görücü usulü evliliklerden daha uzun sürse de bizde malesef demesek.Neyse konumuz bu değil.

Artık evliliklerin temelleri sanal ortamlarda atılıyor.Online chat siteleri, evlilik siteleri ve facebook gibi sosyal paylaşım ortamları aşkların başlangıç noktaları oluyor.İnternetten tanışıp, birbirini fotoğraflardan görüp beğenenler son aşama olan yüz yüze tanışma faslına gelince iş tamamen değişebilir.Çünkü ilk izlenim çok önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sizi ilk gördüğünde her ne kadar uzun zamandır konuşuyor ve kısmen tanışıyor olsanız bile, fiziksel temaz ve çıplak göz ile görmek bambaşkadır. İlk defa yanyana geleceğiniz zamana özenle hazırlanmanız ilişkinizin gidişatını tamamen etkilecektir.

Olduğunuz Gibi Görünün

Olduğunuzdan farklı biri gibi giyinmek, normalde kullanmayacağınız bir aksesuarı şıklık olsun diye kullanmak sizi komik bir duruma düşürebilir. Bununda dışında olmadığınız biri gibi giyinmek sonradan hüsrana sebep olacaktır. Öncelikle kendinizi en rahat, güvende ve güzel hissettiğiniz bir kıyafet olmasına dikkat edin. Çünkü rahatsız hissettiğiniz bir giysinin içinde güvende hissediyor olmadığınızda karşınızdakinede huzursuz olduğunuz imajını verirsiniz. Ne kendinizi nede onu kandırmayın. Sizi rahatsız eden fazla kilonuz veya bedeninizde sevmediğiniz bir bölgeniz varsa, sırf bunu ondan saklamak için gün boyu sizi rahatsız edecek bir kıyafet giymektense hiç kamufle etmemek daha iyidir.

Hiçbir Şeyi Abartmayın

Fazla dekolte, fazla aksesuar, fazla makyaj gibi detaylar ilk buluşma için çok uygun olmayacaktır. Kendinizi en sade haliniz ile ifade etmeniz daha doğrudur. Elbetteki tarzınızda bol aksesuar kullanmak varsa veya dekolte giymekten hoşlanıyorsanız bundan kaçınmayın ancak tüm görserl şölenide aynı anda kullanmayın.

Başkalarına Akıl Danışın

Sizi iyi tanıyan, dostluğuna ve fikrine güvendiğiniz birinin fikrini almak mantıklı olacaktır. En azından o sizin kadar heyecanlı olmayacağından daha objektif yorumlar yapacaktır. Kendi tarzınızı korumak ve olmadığınız biri gibi giyinmemek en iyisidir. İlk buluşma için fazla gergin olmak; davranışınıza, konuşmanıza ve tüm atmosfere yansıyacaktır.

Unutmayın ki; sizi beğendi, hoşlandı ve bu yüzden buluşuyorsunuz… Bol şans…

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir