Romantik Bir Yatak Odası Tasarımı

Sponsorlu Bağlantılar

Yatak Odanız İçin Farklı Bir Tasarım

Yatak odanız size özgü ve her yönüyle size özel olması gerekmez mi? Dışarıda ne yaşanırsa yaşansın, hangi sorunlarla ve streslerle boğuşulursa boğuşulsun en sonunda kendinizi attığınız en huzurlu yer yatak odanız olacaktır.Bu özel yer de sadece size özel olsun istiyorsanız o zaman size çok özel bir tasarım önerimiz var.

Size vereceğim bu öneriyi internette gezinirken gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim.Eşinize güzel ve anlamlı bir hediye sunmak isteyenler için de güzel bir tercih olabilir.Aşağıdaki resimde de göreceğiniz üzere yatak odasında, tam yatağınızın üzerinde çerçevelerle oluşturulmuş bir kalp bulunuyor.Bu kalp şeklinde çerçeve tasarımı size ilhan vererek başka tasarımların da altına imza atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece ikinizin resimlerinden oluşturacağınız kalp tasarımın büyüklüğüne göre fotoğraf çerçeveletmeniz gerekiyor.Buradaki tasarımda 36 çerçeve kullanılmış.Sizde daha küçük bir tasarım yapabilirsiniz.Ancak dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi çerçevelerin aynı olması (siz farklı renk ve şekillerde de yapabilirsiniz) ve tasarımınıza göre yatay ve dikey çerçeveler oluşturmanızdır.

Daha farklı olarak siz eşinizin ve kendi isminizin baş harflerinden de çerçevelerle güzel bir tasarım oluşturabilirsiniz.Tercih sizin…

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir