Sevgilinizi Kendinize Bağlamanın ve Sadık Kalmasını Sağlamanın Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Sadık Bir Sevgili İçin

Tüm bayanlar sevdiği adamın kendilerine bağlı kalmasını ve sürekli ilgilenmesini sevgi göstermesini ister .Bu şekilde eşinizin size davranmasını istiyorsanız,ilk olarak siz eşinize ilgi gösterin ilgilenin .Daha sonra emin olun eşiniz size gereken ilginin fazlasını gösterecektir.Ama eşinizi iyi tanıyın, nelerden hoşlanıyor onun ilgisini kendinize nasıl çekebileceğinizi bilmelisiniz. Benden size eşinize nasıl davranacağınıza dair tüyolar :

Kıskandırın

Erkeği kendinize bağlamanın en en önemli yollarından birisi de onu kıskandırmanızdan geçer.Çünkü erkekler bir kadına bağlanmıyorsa veya sadık değilse demekki o kadından yana çok emindir.Kadınını kaybetme korkusu olmadığı için gönlü rahattır.

Erkeğin kadını kaybetme korkusu ile yaşaması onu kadına karşı sürekli bağlı tutacaktır.Bunun için kadınlar kendilerini çantada keklik olarak erkeğe sunmamalıdır.Ve erkeği kıskandırarak her an için kaybedebilirsin beni düşüncesini aklının bir köşesine yazdırmalıdır.

Uykudan Uyandırma Tekniği

Sabah erken saatlerde (tercihen 5 ile 6 arasında) bir erkeğin vücudundaki testosteron hormonu en yüksek seviyede bulunuyor. Bundan faydalanmak için saatinizi daha erkene kurarak işe koyulabilirsiniz!

Bu işten siz de karlı çıkacaksınız çünkü hormonları en üst noktada olacağı için her zamankinden istekli olacak. Böylece sizi yüksek seviyedeki testosteronlarıyla bağdaştırmaya alışacaktır.

Övgüden Mahrum Bırakmayın

Erkeğinize ne kadar muhteşem olduğunu söylediğiniz, her seferde, içindeki mağara adamı göğsünü yumruklamaya başlıyor! Ürolog Ron Kuhn, bir erkeğin egosunu artıracak iltifatların testosteron seviyesini artıracağını söylüyor.

Ofiste önemli bir iş başardığında, size yemek hazırladığında veya yeni aldığı pantolon içinde harika gözüktüğünde bunu ona söyleyin. Övgü dolu birkaç kelime, size olan hislerini de etkiler.

Merakta Bırakın

Yeni bir şeyler yapmak onun beynindeki dopamin seviyesini artıracaktır. Dopamin de, tıpkı testosteron gibi, erkeğinizi heyecanlandırır. (Hatta diğerine göre romantik zevklerle daha çok bağlantılı olduğunu söyleyebiliriz.) Sizinleyken vücudu ne kadar çok dopaminle dolarsa, aşkıda o kadar artacaktır.

Haftalık olarak birlikte yapabileceğiniz taze aktiviteler yaratmaya çalışın. Bir cumartesi günü dikkatini çekmek için seksi bir iç çamaşırı giyin. Bir sonraki cumartesi iPhone’unuzla bir film çekmeyi önerin. Bu, istediğiniz herhangi bir şey veya ikinizi sevişirken gösteren bir video olabilir. Bu sayede çift olarak yakınlaşacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir