Yeni Yılda Erkek Arkadaşa Hediye

Yılbaşında sevgililerin birbirine hediye almalarının çok zor bir durum olduğunu biliyoruz.Sevgilinize ne alacağınızı bilmiyorsanız fazla endişelenmenize gerek yok çünkü her şeyde olduğu gibi bunda da bir çıkar yol var.

Sponsorlu Bağlantılar

Erkekler kadınlara nazaran daha zor beğendikleri için kadınların işi biraz daha zorlaşsa da hiç sorun değil.Size erkek arkadaşınıza nasıl bir hediye almanız gerektiğini gösteren bir rehber karşınızda.

Yeni yıl bizim için bir yılın bitmesi, diğer yılın başlaması anlamı taşıyor. Yani yeni bir yıla güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bazen geziyoruz, bazen sevdiklerimize hediye alıyoruz… Özellikle de hayatımızdaki önemli erkeğe…

Hediye seçmek zor bir aşama; beğenecek mi, sevecek mi, beğenmedi mi… Ama tepkilerinden yola çıkarak fikir sahibi olabilirsiniz. Hem bu tutum gelecek yıllarda alacağınız hediyeleri belirlemenize de faydalı olur.İşte yılbaşı için hediye listeniz…

2012 Yılbaşı İçin Teknolojik Hediye Önerileri

Sevgiliye Özel Romantik Masa Nasıl Hazırlanır?

Erkek Gibi Düşünün

Alışveriş yapmak kolay ama bir şey alacakken, onun istediği bir şey olmasına veya ihtiyacı olup-olmadığına dikkat edin.
Alışveriş yaparken onun yapacağı gibi düşünün. ‘’Ona bir hediye alacağım, ama gereksiz para harcamaya gerek yok.’’ Yani hediye almış olmak için almayın.
Aldığınız şey samimi olsun. Şöyle düşünün. Annesi olsa ona ne yapardı? Belki de bir kazak alırdı. Siz de başka bir kazak alabilirsiniz.

İndirimli Mağazalara Uğrayın

Kazançlı bir alışverişten çekinilecek bir şey yok. Cimri görünmekten korkmayın! Sadece onu etkileyecek bir hediye seçmek istiyorsunuz.

Tasarım cüzdan, saat, şapka, iPod aksesuarları erkekler için mükemmel bir hediye. Dolayısıyla iyi markaların indirim zamanlarını takip edin.

Erkeklere de Ev Aletleri

Bu bir klişe değil, bir gerçektir. Erkekler MP3 çalarlar, yüksek teknoloji araçları ve TV’ler gibi, teknolojik ve elektronik aletleri seviyor.

Yapmanız gereken şey güzel küçük elektronik aletlerin satıldığı bir yer bulmak. Elektronik ürünler satan mağazaların da indirim günleri var.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer bir yandan erkekler manevi hediyelere de mest olur. Onunla geçirdiğiniz zamanları anlatan çarçeve, veya hem elektronik, hem de manevi bir digital çarçeve onu size tekrar aşık edebilir.

İnternet Alışveriş

Online alışveriş yapacağınız siteleri tercih edin

İyifiyata.com gibi ürün yelpazesi geniş siteleri kullanabilirsiniz. Belki de çalarken zıplayan saat sabah uyanabilmesine yardımcı olur veya kitap okumasına katkıda bulanacak bir lamba… Neden olmasın?

Hediye Testi

Aşağıdaki sorulara ‘evet’ diyebiliyorsanız, mükemmel hediyeyi seçmişsiniz demektir.

  • Hediyeyi kullanacak mı?
  • O size hediye alacak olsa, sizin için bu hediyeyi almasını ister miydiniz?
  • Arkadaşlarına bu hediyeyi gururla anlatabilir mi?
  • Bir daha hediye alacak olursanız, onun zevkini daha çok anlamaya çalışın. ‘Eğer annene hediye alsan ne alırdın, sana ne almasını isterdin?’gibi…