ZAYIFLAMA

Formda kalmak, kilolu olanların daha iyi bir vücuda sahip olmak isteyenlerin dikkatine ! Kilo mu vermek istiyorsunuz ? Sıkıcı diyetler yapmaya son.Zayıflamaya yardımcı bir çok alet var. Sizde hangi aletle nasıl zayıflarım diye soruyorsanız aşağıda ki metni okuyarak öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Çünkü  form kazanma ve daha kolay  kilo verme amaçlı teknolojide büyük gelişmeler oluyor.

Size yeni yıl yaklaşırken öyle bir yöntemden söz etmek istiyorum.  2011′e fit, incecik bir bedenle girmek isteyen, yeni yılda her şeyin daha güzel ve problemsiz olması için kendini değiştirmek adına karar alan  binlerce hanım var.  Bu bahsettiğim yöntemin  diyetsiz manken gibi bir vücuda kavuşmayı sağlayan özellikleri bulunuyor.. Öyle bir alet geliştirildi ki; kalıcı güzellik ve dinçliğin sınırlarını zorladı diyebiliriz. Peki nasıl işliyor: Yağ hücrelerini farklı bir yolla ortadan kaldırmak üzere çalışıyor bu cihaz.  Bunun için güçlü ses dalgalarından yararlanılıyor. Özelliği; güçlü ses dalgaları kullanılarak, yağların dokularda parçalanmasını sağlamak… Yurt dışında ‘ameliyatsız liposuction mucizesi’ tanımı ile lansmanı yapılan sistemin bir süredir Türkiye’de. Şimdiye dek bilinen hiçbir zayıflama yöntemine  benzemeyen Kavitasyon uygulamasında, ses dalgaları yağ hücresini etkileyerek, bir daha geri dönmemek üzere eritiyor. Cihaz karın, kalça, bacak ve kolları bir iz olmadan şekillendiriyor.

Bıktırıcı diyet listelerine veda edin

Uzun zaman sürdürülemeyen diyet listelerinden sonuç alamayan bayanları adeta müjde olan Kavitasyon adlı cihaz yardımıyla yapılan seanslar tamamlandığında, vücutta ciddi bir incelme ve dirilik sağlanıyor. Yağ tabakalarını yakarak kan dolaşımına taşıyan sistem, sadece zayıflama sağlamıyor, bölgesel yağlanma ve selülitlerle ultrason yardımıyla savaşarak cildi aynı zamanda sıkılaştırıyor,  esnekliğini geri kazandırıyor. Kısaca, diyetsiz manken gibi olmanın kolay bir yolu! Karın, kalça, uyluk, diz, bacak ve üst kolları cerrahi bir iz olmadan  şekillendiren hızlıbir alternatif..

Hanımlar bu sistemi merak edecek mutlaka. Sistemin işleyişi hakkında bu merakı giderecek bazı bilgiler vermek istiyorum.  Siz rahat rahat uzanırken kavitasyon cihazının özel  başlıkları  bedenin yağlanmış bölgeleri üzerinde dolaştırılıyor. Birenerji odağı oluşturuluyor bu yolla. Deri yüzeyinden gönderilen ses dalgaları, derialtı yağ dokusuna ulaşıyor ve orada odaklanıyor. Yağ hücre zarlarını parçalıyor ve yağ dokusunu sıvılaştıyor.
Uygulama yaklaşık 40 dakika sürüyor. Kişi, seans sonrası günlük hayatını veya işini  engellemeyecek kadar kadar sağlıklı bir durumda oluyor. Yani çalışanlar öğle tatilinde yaptırıp, işine geri  dönebiliyor! Her yaştaki bay ve bayanlara uygulanabiliyor. Yurt dışında yapılan bir araştırmada bu işlemin uygulandığı 48.000 dolayındaki kişide herhangi bir yan etki görülmemiş. İşlem sırasında kırılan yağların tamamen emilmesi 2 hafta sürdüğü için, incelme bu süre sonunda ortaya çıkıyor.

Güçlü ses dalgaları yağ hücrelerini parçalıyor

Uygulama cerrahi yol kullanılmadan yapılan “Liposuction”a benziyor. Yağ hücreleri, güçlü ses dalgaları tarafından  dokularda parçalanıyor. Zayıflamanın en son tekniği olan Kavitasyon’un bir diğer özelliği aynı zamanda cildi sıkılaştırması. Operasyonsuz, iğnesiz incelme sisteminde ilk seanstan itibaren yağlı bölgede elle tutulur bir yumuşama, ardından da sertleşip küçülme hissediliyor. Cilt yüzeyi düzgün ve pürüzsüz hale geliyor. 7-10 gün aralıklarla yapılan seanslar tamamlandığında vücut minimum 2 beden küçülüyor!

Genç görünmenin en önemli yolu zayıf olmak. Teknolojideki bu gelimeleri yabana atmayıp, uygulamanız size formda ve güzel  bir bedeni kazandıracaktır.   0216 385 36 82  no’lu  telefonumuz vasıtasıyla kavitasyonun özellikleri  hakkındaki sorularınıza daha fazla  yanıt isteyebilirsiniz.

Çünkü form kazanma ve daha kolay kilo verme amaçlı teknolojide büyük gelişmeler oluyor.

Size yeni yıl yaklaşırken öyle bir yöntemden söz etmek istiyorum. 2011′e fit, incecik bir bedenle girmek isteyen, yeni yılda her şeyin daha güzel ve problemsiz olması için kendini değiştirmek adına karar alan binlerce hanım var. Bu bahsettiğim yöntemin diyetsiz manken gibi bir vücuda kavuşmayı sağlayan özellikleri bulunuyor.. Öyle bir alet geliştirildi ki; kalıcı güzellik ve dinçliğin sınırlarını zorladı diyebiliriz. Peki nasıl işliyor: Yağ hücrelerini farklı bir yolla ortadan kaldırmak üzere çalışıyor bu cihaz. Bunun için güçlü ses dalgalarından yararlanılıyor. Özelliği; güçlü ses dalgaları kullanılarak, yağların dokularda parçalanmasını sağlamak… Yurt dışında ‘ameliyatsız liposuction mucizesi’ tanımı ile lansmanı yapılan sistemin bir süredir Türkiye’de. Şimdiye dek bilinen hiçbir zayıflama yöntemine benzemeyen Kavitasyon uygulamasında, ses dalgaları yağ hücresini etkileyerek, bir daha geri dönmemek üzere eritiyor. Cihaz karın, kalça, bacak ve kolları bir iz olmadan şekillendiriyor.

Bıktırıcı Diyet Listelerine Veda Edin

Uzun zaman sürdürülemeyen diyet listelerinden sonuç alamayan bayanları adeta müjde olan Kavitasyon adlı cihaz yardımıyla yapılan seanslar tamamlandığında, vücutta ciddi bir incelme ve dirilik sağlanıyor. Yağ tabakalarını yakarak kan dolaşımına taşıyan sistem, sadece zayıflama sağlamıyor, bölgesel yağlanma ve selülitlerle ultrason yardımıyla savaşarak cildi aynı zamanda sıkılaştırıyor, esnekliğini geri kazandırıyor. Kısaca, diyetsiz manken gibi olmanın kolay bir yolu! Karın, kalça, uyluk, diz, bacak ve üst kolları cerrahi bir iz olmadan şekillendiren hızlı bir alternatif..

Hanımlar bu sistemi merak edecek mutlaka. Sistemin işleyişi hakkında bu merakı giderecek bazı bilgiler vermek istiyorum. Siz rahat rahat uzanırken kavitasyon cihazının özel başlıkları bedenin yağlanmış bölgeleri üzerinde dolaştırılıyor. Bir enerji odağı oluşturuluyor bu yolla. Deri yüzeyinden gönderilen ses dalgaları, derialtı yağ dokusuna ulaşıyor ve orada odaklanıyor. Yağ hücre zarlarını parçalıyor ve yağ dokusunu sıvılaştıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama yaklaşık 40 dakika sürüyor. Kişi, seans sonrası günlük hayatını veya işini engellemeyecek kadar kadar sağlıklı bir durumda oluyor. Yani çalışanlar öğle tatilinde yaptırıp, işine geri dönebiliyor! Her yaştaki bay ve bayanlara uygulanabiliyor. Yurt dışında yapılan bir araştırmada bu işlemin uygulandığı 48.000 dolayındaki kişide herhangi bir yan etki görülmemiş. İşlem sırasında kırılan yağların tamamen emilmesi 2 hafta sürdüğü için, incelme bu süre sonunda ortaya çıkıyor.

Güçlü Ses Dalgaları Yağ Hücrelerini Parçalıyor

Uygulama cerrahi yol kullanılmadan yapılan “Liposuction”a benziyor. Yağ hücreleri, güçlü ses dalgaları tarafından dokularda parçalanıyor. Zayıflamanın en son tekniği olan Kavitasyon’un bir diğer özelliği aynı zamanda cildi sıkılaştırması. Operasyonsuz, iğnesiz incelme sisteminde ilk seanstan itibaren yağlı bölgede elle tutulur bir yumuşama, ardından da sertleşip küçülme hissediliyor. Cilt yüzeyi düzgün ve pürüzsüz hale geliyor. 7-10 gün aralıklarla yapılan seanslar tamamlandığında vücut minimum 2 beden küçülüyor!

Genç görünmenin en önemli yolu zayıf olmak. Teknolojideki bu gelimeleri yabana atmayıp, uygulamanız size formda ve güzel bir bedeni kazandıracaktır. 0216 385 36 82 no’lu telefonumuz vasıtasıyla kavitasyonun özellikleri hakkındaki sorularınıza daha fazla yanıt isteyebilirsiniz.