Kış İçin Göz Makyajı İpuçları

Sponsorlu Bağlantılar

Gözlerinize de Kış Gelsin

Kış aylarında gözleriniz mevsimini değiştirsin.Gözleriniz yazdan kalma makyajlar ile ortalıkta gezinmesin.Gözlerinizin güzelliğine KRYOLAN sonbahar – kış makyajı ile şekil verin.“KRYOLAN KADINI” bu kış baştan çıkarıcı ve buğulu bakışlarla seksiliği ve cazibeyi en üst seviyelerde yaşatacak.

Göz Makyajınıza KRYOLAN Tüyoları

Göz makyajında doğru renkleri kullanmanın önemini vurgulayan KRYOLAN uzmanları makyajdaki en önemli unsurun göz ve bakış olduğunu, göz şekline ve rengine uygunmakyaj yapmak için doğru renkleri kullanmak gerektiğini vurguluyor. Örneğin; mavi renk gözlere sahip biriyseniz, parlak sıcak kahve tonlarını ve sıcak gri tonlarını kullanarak çarpıcı bir ifade elde edebilirsiniz. Yeşil gözlü iseniz bu sezonun Kryolan trend renklerini, yani altın tonlarını, sıcak kahverengi, gri ve koyu moru tercih etmelisiniz. Kahverengi gözlerde ise, parlak kahverengi, kömür rengi, mor, yeşil ve mavinin tonları bu sezon Kryolan’ ın favori renkleri arasında. Nadir bulunan siyah gözlerde ise, parlak kahve, yeşil, kömür rengi, gri, lacivert ve mor tonlarıyla kusursuz hatlarla gözlerinizi ortaya çıkarabilir, çok daha belirgin hale getirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu kış Kryolan’ın sezon renkleri tüm feminen ve baştan çıkartıcı efektleri ile dikkati gözlerinizde ve bakışlarınızda topluyor. KRYOLAN’ dan 2010 – 2011 sonbahar – kış makyaj trendlerini daha detaylı olarak almak için www.kryolan.com.tr adresinden faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir