Kusursuz Güzellik Makyajı

Günlük hayatta sürekli takip ettiğiniz ve hayranlık duyduğunuz ünlüler ve mankenler nasıl bu kadar kusursuz güzelliğe sahip olabiliyor hiç merak ettiniz mi? Kusursuz güzelliğin sırrı hiç şüphesiz doğuştan gelen bir lutuf değil.Doğal güzelliğe ek olarak bir takım oynamalar ortaya bu güzelliği çıkarmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni jenerasyon kremler, ışık saçan pudralar, işin ehli fırçalar ve profesyonel taktiklerle kusursuz cilt mümkün.. İşte hareket planımız..

Fondöteni Nasıl Seçilir?

Cilt tipiniz, arzu ettiğiniz kapatıcılığı göz önünde bulundurarak uygun yoğunlukta bir fondöten alın. Ten renginize uygun fondöten kullanın. Denemek için boyun bölgenize uygulayın.

Pürüzsüz Cilt İçin Yapılması Gerekenler?

Cildiniz normal ve kuruysa cilde nem katarak dolgun bir görünüm veren, böylelikle kuruluk çizgilerini hafifleten sıvı ve nemlendirici ürün tercih edebilirsiniz.
http://img03.blogcu.com/images/m/a/k/makyajkutusu/ange_1256924618.jpgKullanılan Fırçalar Nasıl Olmalı?

Fondeten fırçası, kapatıcı fırçası ve allık fırçanız mutlaka olmalı.

Parlak Cilt İçin Ne Yapmalısınız?

Yorgunbluğunuzu gizlemek ve daha canlı görünmek için içeriğinde ışıltılı maddeler bulunan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bakımlı  Bir Cilt İçin?

Lifting yapan, besleyici ve uzun süre dayanıklı pigmentler içeren zengin formüller ile kusurlar gizlenirken cilt pürüzsüzleşiyor.

Parlak Cilt İstemiyormusunuz?

Cildinizi hafifçe matlaştırmak ve sebum fazlasını emmek için: T bölgesini dengeleyen ve hafif bir renk kazandıran yağsız bir losyon veya kusurları gizleyen nemlendirici bir kompakt.

Profesyonellerin Makyaj Hileleri Nelerdir?

  • Couture bir ten için bir miktar ‘cold cream’i likit fondöteninizle karıştırın. Eğer cildiniz kuruysa veya çok kolay tahriş oluyorsa bu karışım cildinize parlak ve seksi bir görünüm sağlayacak.
  • Kompakt fondöteninizi büyük bir fırça ile uygulayın. Daha hafif bir uygulama sağlayan bu yöntemde süngere kıyasla daha şeffaf bir görüntü yaratacak, cildiniz pudaraya göre daha nemli kalacak.
  • Günün ilerleyen saatlerinde küçük bir damla nemlendirici serumu cildinize sürün.
  • Kompakt fondötenlerin en iyi uygulayıcısı makyaj süngerlerini köpük ve krem fondötenleri uygularken de kullanabilirsiniz.