Gözleriniz İle Büyüleyin

Gözleriniz ile etrafınıza ışık saçabilir ve büyüleyebilirsiniz.Alışılagelmiş göz makyajlarınızı bir kenara bırakmanın zamanı geldide geçiyor.Gözlerinizi yepyeni bir güzelliğe bürüyerek size bakanın gözünüzden gözünü ayırmamasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Gözlerinizi birer silah gibi kullanmak sizin elinizde.En cazibeli ve en cesur bakışlara sahip olarak gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.Üstelik bu makyaj için para veya zaman harcamanıza gerek kalmadan.İşte gözlerinize yeni bir hava katacak öneri…

Mavi Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

http://www.resimsakla.com/data/media/18/mavi_goz.jpg

Göz Makyajı

1. Çivit mavisi göz kaleminin eskide kalmış gibi izlenim vereceğini düşünseniz de oldukça modern bir havası bulunur. Öncelikle kalemi sivriltin; taze pigment, gözlerde daha yoğun bir etki bırakır. Ardından içten dışa doğru alt kirpiklerinizin iç kısmına uygulayın.

2. Şimdi aynı kalemi alt kirpik çizginize çekin. Bu çizgiyi kirpiklere olabildiğince yakın uygulayarak içindeki renkle daha dolu bir görünüm elde edebilirsiniz. Bir far fırçası ile kirpiklerinizdeki rengi dağıtın. Oluşan boşlukları hafifçe doldurun.

3.
Alt kirpiklerinize maskara uygulamayın. Altta kalan çivit mavisi renk size bakanların odak noktası olmalı. Üst kirpiklerinizi hacimli gösteren veya kalınlaşmalarını sağlayan bir maskara uygulayarak daha dolgun bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mavi Göze Dudak Makyajı

Maviye uygun turuncu dudaklar adeta birbirleri için yaratılmış iki renk diyebiliriz.