2012 Neon Kolyeler ve Neon Kolye Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yazıda Okuyacaklarınız:

Neon Kolyeler

Baharın gelmesiyle canlı canlı renklerle her tarafın renklenmesiyle hayatınızda neon kolyelerle kendinizi canlandırmaya ne dersiniz. İlk gördüğümde bu kolyelere hayran kaldım hayran olmamak elde değil. Bayanların vazgeçilmez takıları, aksesuarları arasında yer alan kolyeleri özelliklede neon aksesuarı arasından denemeye ne dersiniz. Eğer sizde kolye takmaya bayılıyorum ve bende kolye yapabilirim diyorsanız işinize yarayacak neon kolye görselleri.Ya bir tane alın yada yapmaya başlayınız.Huzurlarınızda Neon Kolye parçaları;

kolye, neon, aksesuar, moda

Sponsorlu Bağlantılar

Neon elbiseler ve neon çantalardan sonra aksesuarlar da neona bürünüyor. Eski büyük taşlı kısa kolyeler, dantel kolyeler, metal kolyeler sprey boya ile renkleniyor veya satın alınıyor. İster kendiniz yapın ister satın alın fakat mutlaka bir tane neon kolye edinin.

Furla’nın neon çantaları, Michael Kors’un neon elbiseleri derken neon renkler kolyelere de geldi.Hem yapımı hem de kullanımı oldukça kolay ve eğlenceli olan bu kolyeler kısa olarak kullanılıyor ve ister gömlek içi ister gömlek üstü tercih ediliyor.

Metal zincirli ve tercihen büyük taşlı kolyeler daha klasik bir görüntü sağlarken minik ve çift renkli olanlarla günlük bir kullanım elde edebilirsiniz.Metal ve taş olan kolyelerden bahsettik fakat yandaki sprey boya ile boyanmış dantel kolye ne kadar da şık duruyor.

Neon Kolye Modelleri

kolye, neon, aksesuar, moda

kolye, neon, aksesuar, moda

kolye, neon, aksesuar, moda

kolye, neon, aksesuar, moda

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    BU KIZLAR TEHLİKELİ:)
    17 Nisan 2012 - 22:34

    merhabalar değerli site yöneticisi arkadaşlar sitedeki çalışmalar cok guzel ama böle güzel bayanları koymayın bakınca alışkanlık yapıyor o yüzden bu kızlar tehlıkeli diye düşünüyorum:)….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir