2012 Tesettür Giyim Modası ve Kombinleri

Sponsorlu Bağlantılar

2012 Yılı Tesettür Giyim Modası

2012 yılının modasını tesettür giyime uyarlamak çok kolay.Önemli olan neyi nasıl giyindiğinizdir.Hangi kıyafeti hangü aksesuarlar kullanacağınızı ve hangi renkleri kombine edip giyeceğinizi bildikten sonra çok şık tesettür giyim örneği sergileyebilirsiniz.

2012 yılının modasını ve en trendi parçaları nasıl uyarlayacağınızı anlatacağız.Bu kombinlerle hem istediğiniz gibi ince görüneceksiniz  hem de modaya uygun giyinebileceksiniz.

Aşağıdaki kombini kendinize göre çok güzel uyarlayabilirsiniz.Siyah etek, siyah tonlarında bir üst, kırmızı çanta, siyah ayakkabı ve pembe takılar oldukça uyumlu.

Tesettür Giyim, türban, moda, kıyafet

Aşağıdaki kombinde boydan uzun ve desenli bir elbise, mor pembe karışımı bir eşarp, mavi ayakkabı ve siyah çanta oldukça uyumlu gözükecektir.

Tesettür Giyim, kıyafet, moda, türban

Sezon trendi uzun elbiselerde küçük desenli ya da tek renk modelleri tercih ederek yüksek topuklu ayakkabılar ya da babetler ile kombinleyebilirsin. Eşarp seçimi için elbisenin üzerindeki renklerden ilham alabilirsiniz.

moda, kıyafet, elbise

Kısa kollu elbiselerini; deri ceket, blazer ceket ya da bolero tipinde üstlerle tamamlayarak tesettür giyime uygun hale getirebilirsiniz.

ceket, elbise, moda, kıyafet

Yine 2012 modasına damgasını vuran uzun etek modelleri; tesettür giyime uyarlamak için idealdir. Büyük desenlerden kaçınarak ama canlı renklerden de korkmayarak uzun etekler giyebilirsiniz.

etek, tesettür, moda, kıyafet

Uzun etek kombinlerinde kalın kemer kullanarak göbek ve bel çevresindeki kiloları gizleyebilirsin. Uyumlu görüntü için kemer ve eşarbını aynı renkte tercih edebilirsiniz.

etek, moda, elbise, kıyafet

Sponsorlu Bağlantılar

Pantolon giymeyi seviyorsanız; 2012 yaz modasının gözdelerinden şifon, bol kesim bluzlar tarzına uyum sağlayacaktır.

bluz, elbise, moda, kıyafet

Tayt giymeyi tercih ediyorsan; en büyük yardımcın tunikler olacaktır. Tunik-tayt kombinlerini; babet ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

tesettür, giyim, moda, kıyafet, tayt

Diğer Tesettür Modelleri

Aşağıdaki diğer modelleri de kendinize kolaylıkla uyarlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür, giyim, moda, kıyafet, elbise

Tesettür, giyim, moda, kıyafet, elbise

Tesettür, Giyim, moda, elbise

Tesettür, Giyim, elbise, moda

Tesettür, Giyim, moda, elbise

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir