İlginç ve Farklı Gelinlik Modelleri 2012

Sponsorlu Bağlantılar

Gelinliğiniz İle Fark Yaratın

Bahar aylarına girmişken düğün zamanı başlamış sayılır.Gelinlik modelleri kendini göstermeye başlamışken Vera Wang değişik, sıra dışı gelinliklerini görmek lazım.Sizin gelinliğinizin başkalarından farklı olmasını istiyorsanız.Değişik model ve değişik renk tonlarıyla gelin adayları için gelinlik modelleri sundu.Çılgınsanız ve değişik bir gelinli istiyorsanız, sizlere Vera Wang gelinlik modelleri.

Sponsorlu Bağlantılar

Farklı Renklerde Gelinlikler

Kırık beyazlar, bej ve pudra tonlarının gelinliklerde beyazın yerini alması sizde de şaşkınlık yaratmıyor mu? Gelinlikler giyildiği mekan ve sosyal çevreye göre değişiklik gösteriyor tabikide; ancak ünlü tasarımcılar koleksiyonlarında yeşil, lila ve siyaha bile yer veriyor tıpkı cesur modacı Vera Wang’da olduğu gibi.

İlklerin öncüsü Vera Wang, geçen sezonda yaptığı ve trend haline getirdiği tepede toplanmış duvakları 2012 bahar koleksiyonunda da kullanmayı tercih etmiş. Wang’ın yeni koleksiyonunda rastgele şekillendirilmiş volanlar, belde kullanılan kalın kuşaklar, organze ve tül kumaşlar dikkat çekiyo

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    tülin
    02 Nisan 2012 - 17:07

    süper bir yazi tesekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir