Muhteşem Yüzyıl Kıyafetleri – Hürrem Sultan Kıyafetleri

Sponsorlu Bağlantılar

Muhteşem Yüzyıl Dizisinin Moda Yaratan Kıyafetleri

Muhteşem Yüzyıl dizi televizyon dünyasının en popüler dizisi olduğu şüphesiz.Dizi yayınlandığı günden bugüne kadar dizideki her şey günlük hayatta moda olarak kendisini gösterebiliyor.Özellikle dizide Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli’nin giydiği kıyafetler modada belirleyici olabiliyor.

Muhteşem Yüzyıl Takıları – Hürrem Sultan Takıları

Sponsorlu Bağlantılar

Dizi hayranları tarafından dikkatle takip edilen Hürrem Sultan ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.Bizde Hürrem Sultan’ın dizide giymiş olduğu kıyafetleri internetten derleyerek bir araya getirdik.

Bununla birlikte Hürrem Sultan’ın kıyafetlerini çok beğenip satın almak isterseniz bunun içinde bir çözüm sunuyoruz.Hürrem Sultan kıyafetleri nerede satılır, Hürrem giysileri nereden alınır diyenler için internet üzerinden alabileceğiniz adresler mevcut.

Hürrem Sultan kıyafetleri almak için kaftan.com , osmanlimagazasi.com gibi alışveriş sitelerini ziyaret edebilirsiniz.Ayrıca abiye kıyafet satan mağazalarda da bu kıyafetleri bulabiliyorsunuz.Özellikle kınalarda ve düğünlerde Hürrem Sultan kıyafetleri sıklıkla tercihj edilebiliyor.

İşte Hürrem Sultan Elbiseleri

Hürrem Sultan’ın en çok beğenilen ve moda yaratan kırmızı elbisesi. Tüm kıyafetlerinde olduğu gibi yine derin dekolteli bu kırmızı elbise büyük ilgi görüyor.

İşte dizinin en çekişmeli rakipleri Mahidevran Sultan ve Hürrem Sultan. Hürrem Sultan’a çok yakışan elbiselerinde biri de bu yeşil elbisesi.

Hürrem Sultan’ın hamile kıyafetlerinden biri ve çok hoş bir hamile kıyafeti..

Hürrem Sultan’ın ördek başı yeşil bu elbisesi de çok ilgi gören ve beğenilen elbiselerinden biri.

İşte Hürrem Sultan’ın harika elbiselerinden biri daha…

Son olarak Hürrem Sultan’ın dizideki en büyük rakibi olarak görünen prenses İsabella Fortuna’nın kıyafeti…

Sponsorlu Bağlantılar

Dizideki diğer kıyafetler

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(7) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir