Romantik Gece Geçirebileceğiniz Öneriler

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yazıda Okuyacaklarınız:

Aşkın Unutulmaz Anları

Sevgiliniz ile unutulmaz bir gece geçirmek mi istiyorsunuz.Rutün bir şekilde devam eden aşk hayatınızı yeni renkler katmak ve yeni heyecanlar getirmek istiyorsanız sevgiliniz ile romantik bir gece geçirmek en iyi çözüm olacaktır.

Romantik bir gece geçirmenizi sağlayan 10 yöntem bu yazıda yer alıyor.Bu 10 yöntemden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.Yada bu yöntemleri ara ara uygulayarak partnerinize unutulmaz geceler yaşatabilirsiniz.İşte aşk hayatınızı ve aşkınızı körükleyecek 10 gece önerisi…

Sponsorlu Bağlantılar

10 Romantik Gece

1. Yemek pişirmeyi deneyin

En sevdiğiniz yemeği birlikte pişirin. Göreceksiniz çok eğlenceli olacak. Birlikte hazırlayacağınız yemeği sonra mum ışığı ve romantik müzik eşliğinde yiyebilirsiniz. Yemeği yakarsanız da hiç üzülmeyin. Buna karşı da bir B planınız olsun ve dışarıdan yemek söyleyin. Yemeğinizi yerken yemeği nasıl yaktığınızı konuşup güleceksiniz.

2. Beraber banyoya girin

Küveti sıcak suyla doldurun ve birkaç damla rahatlatıcı aromaterapi yağlarından damlatın. Bahçenizde gül yapraklarınız varsa suya atabilirsiniz. Sıcak su da romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.

3. Birlikte kitap okuyun

Birbirinize kitaptan pasajlar okuyun. Bu pasajları her zaman ciddi bir ifadeyle okumanız zor olacak ve çok eğlenceli zaman geçireceksiniz.

4. Bütçenize göre pahalı bir otelden rezervasyon yaptırın

Eğer harcayacak paranız varsa, beş yıldızlı bir oetlden yer ayırtın. Otelin şık restoranında romantik bir yemek yiyin. Masaj yaptırın ve lüks çarşaflarda, yumuşak yatakta birlikte uyuyun. Pahalıya mal olabilir anack buna değer.

5. Ücra bir otelde bir gece

Biraz korkutucu gelse de korku sizi daha romantik yapacak ve birbirinize yaklaştıracak.

6. Sahilde başbaşa yürüyün

En romantik filmlerin en etkileyici sahneleri kumsalda el ele yürüyüş yapıldığı bölümdür. Bu bir göl kenarı da olabilir. Birlikte yürüken havadan sudan konuşun ve kumlarda birlikte yuvarlanın. Eğer hava yeterince sıcaksa gece yüzmeye gidin ancak dikkatli olun. Kumsal gerçekten çok romantik olabilir.

7. Dans edin

Ufak ve romantik bir gece kulübüne giderek sabaha kadar zaman geçirin. Bütün gün sarılmanızı sağlayacak daha romantik bir şey yoktur.

8. Hiç yapmadığınız bir şey yapın

Sponsorlu Bağlantılar

Romantizmin güzelliği macerayla iç içe olmasındandır aslında. Romantik bir akşam için daha önce birlikte hiç yapmadığınız bişeyler yapın. Seçtiğiniz bir kasabada herhangi bir restoranma gidin. Daha önce yapmadığınız veya yapmayacağınız birşeyi yapın.

9. Gece yıldızları seyredin

Eğer balkonunuz, terasınız varsa birlikte uzanıp yıldızları izleyin. Yakınlarda teleskobunuz varsa daha iyi olabilir.

10. Hiçbirşey yapmayın

Bazen hiçbirşey yapmadan evde dinlenmek de çok romantik olabilir. Herşeyi kendi haline bırakın, içinizden geldiği gibi davranın ve size ne getireceğini izleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir