Rüyada Uçak Kaçırmak ve Uçağa Yetişememek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyanızda Uçağa Yetişemediniz Mi?

İlginç ilginç rüyalar yada kabuslar gördünüz mü? Yada rüyanızda uçak kaçırdınız mı? Bir yere yetişmeye çalışırsınız fakart bir türlü o uçağa yetişemezsiniz. İşte bu rüyalardan biri de rüyanızda uçak kaçırdığınızı yada uçağa yetişemediğinizi görmektir …Peki rüyanızda uçak kaçırdığınızı görmek ne anlama gelir?

Rüyada Uçağı Kaçırmak

Bu tür kabusları sürekli koşuşturan, her yere yetişmeye çalışan insanlar görür. Ayrıca, önemli bir fırsatı kaçırabileceğinize ya da vizyonunuzu değiştirmeniz gerektiğine de işaret eder. Bu tür kabuslar ayrıca önemli bir seçim yapmanız gerebileceği anlamına da gelir. Hazırlıksız sınava girmek de buna benzer anlamlar ifade eder. Kendinize zaman zaman karşınıza çıkabilecek engellerle mücadele etme gücünüz olup olmadığını sorun.

Çeşitli Uçak rüyaları ve Tabirleri

 1. Uçak görmek yolculuğa, ehli için makam ve rütbenin yükselmesine, diğerleri için madden ilerlemeye ya da mektup almaya delalet eder.
 2. Havalanan uçakta olduğunu görmek, isteyerek hayatında değişiklik yapacak demektir. Rüyada uçak, yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak şeklinde yorumlanır.
 3. Bir uçak yaptigini veya satin aldigini gören, islerin de basariyi hazirlamis olur. Bir uçak sattigini gören, bu basariyi kaybeder. Bir uçak yaptigini gören, kendi çalismasi ve gayreti ile kimsenin yardimi olmadan büyük bir mevkie çikar ve halk arasinda ün yapar.
 4. Bazi yorumculara göre uçaga binmek, kendini tehlikeye koymak, uçaktan inmek ise tehlikeden kurtulmakla tabir olunur Uçakla havada türlü oyunlar yaptigini gören, tehlikelere karsi cesur olur.
 5. Bir baska rivayete görede:
 6. Rüyada görülen uçak, makam ve rütbeye isarettir.Uçagin düstügünü veya parçalandigini gören kimse, bir musibet ve belaya maruz kalir. Refah ve bölük içinde bulunan bir kimsenin rüyada ucuzluk görmesi sikintiya isarettir.
 7. Rüyanızda bir uçağı kullanıp idare ettiğinizi görmeniz; bugünlerde halledilmesi lazım gelen birtakım meselelerinizin sizi beklediğine, bazı tabircilere göre uçağa bindiğinizi görmeniz; kendinizi tehlikeye atmanız anlamına, rüyanızda uçaktan indiğinizi görmeniz; bu tehlikeden kurtulmanıza, rüyanızda uçakla havada gösteri yaptığınızı görmeniz; tehlikelere karşı cesur olduğunuza yorumlanır.
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

  EROL
  21 Nisan 2015 - 14:19

  rüyamda yurtdışına yolculuk için havaalanına gidiyorum uçaga binecegim sırada pasaportumu evde unuttugumu fark ediyorum ve yolculugum gerçekleşmeden eve geri dönüyorum. lütfen yorumlarmısınız. tşkr ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir