Saça Göre Perçem Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Perçemler İnce ve Hafif Olsun

Perçem güzelliğinize ayrı bir güzellik katmakla kalmaz saçlarınızı daha kullanışlı hale getirmektedir.Özellikle ince saçlarda çok idealdir. İnce perçemler en fazla çene hizasına kadar ve kakülle birlikte kullanılırsa. Daha hacimli durular. Becerikli kuaförler araya birkaç kısa bukle yerleştirerek, saçın alttan destek alıp kabarmasını sağlar.

Perçeme Göre Saç Kısaltmak ya da Uzatmak?

Saçınıza model verirken kısa yada uzun saça göre model vereceğinizi belirleyerek uygulayacağız perçemi de belirlemeniz gerekir.Kesin karar veremeyenlerin, zamanla saçları uzadığında bile, şekli bozulmayacak bir modele ihtiyaçları vardır. En ideali, ince perçemlerle ensede daha uzun, yanlarda daha kısa dökülen kat kat bir modeldir. Bu model çene hizasında da güzel durur. Kısa kesimler ince saçlar için idealdir.

Elbiseniz Saçınızla Uyumlu Olsun

Saçınıza şekil verdikten sonra elbisenizi seçip giymekten uzak durmanızı tavsiye ederiz.Çünkü saçınızla elbiseniz tamamen ayrı tellerden çalabilirler.Çeneye kadar gelen saçlarda yuvarlak ve çok açık olmayan dekolteler idealdir. Kıvırcık saçları V şeklinde derin dekolte veya ince askılı bluzlarla daha kadınsı hale getirebilirsiniz. Kısa saçlarla hemen her şeyi giyebilirsiniz. İster derin dekolte olsun, ister balıkçı yaka kazak…

Kakül ve Alında Perçem

Uzun yüzleri dengeler. Çene hizasında biten küt kesimler de çeneye ekstra denge sağlar.
Kıvır kıvır saçlar şimdi çok moda

http://www.saclarimiz.com/wp-content/uploads/naz-elmas-sac-modeli.jpg
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(5) Yorum

  nisa
  20 Ekim 2013 - 16:42

  ben perçemlerimi kendim kestim çok güzel durdu saçlarım acayip kıvırcık ama önlerime fön bile çekmiyorum

  gizem
  06 Eylül 2010 - 13:56

  benim saçım çok uzadı kestirmek istiyorm ama saçım dalgalı perçem bırakmak istiyrm yakışırmı diye düşünüyorm nasıl kestirmliym..??

  aybük
  02 Eylül 2010 - 06:39

  yumurta sarısını ve zeytinyağını bir çaybardağında karıştırın.saçlar kuruyken sürüp 2 saat falan bekletin. ılık suyla yıkayın. araları çok sık olmayacak şekilde tekrarlayın. farkı farkedeceksiniz. protein deposu yumurta ve her derde deva zeytinyağı. Allah bizim için yaratmış bunca şeyi..

  çiğdem
  19 Ağustos 2010 - 15:01

  yaa saçım dalgalı, kuru ve matt çok kabarık bunun için napmalıyım bilmiyorum.. saçımı perçem kestirmeyi düşünüyorum ama yakışırmı bilmiyorum ..saçıma daha iyi bakabilmek için napabilirim..

  crkın
  14 Nisan 2010 - 12:54

  merhaba! bn oncekı gn percem kstrdm. ustura kullandırttım.fkt hem çk kısa hmde ymuk kestiler.şuan o kdr ıgrencki. hatta bzı arkadaslarım bna kndın mı kestn dıe soruolar.ıyıce moralım bozldu. ne yapmalıyım? hemen uzamaları lazım. duzelttrmeye kalkarsam ıyıce cırkıleseekler:(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir