Perçemler İnce ve Hafif Olsun

Perçem güzelliğinize ayrı bir güzellik katmakla kalmaz saçlarınızı daha kullanışlı hale getirmektedir.Özellikle ince saçlarda çok idealdir. İnce perçemler en fazla çene hizasına kadar ve kakülle birlikte kullanılırsa. Daha hacimli durular. Becerikli kuaförler araya birkaç kısa bukle yerleştirerek, saçın alttan destek alıp kabarmasını sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Perçeme Göre Saç Kısaltmak ya da Uzatmak?

Saçınıza model verirken kısa yada uzun saça göre model vereceğinizi belirleyerek uygulayacağız perçemi de belirlemeniz gerekir.Kesin karar veremeyenlerin, zamanla saçları uzadığında bile, şekli bozulmayacak bir modele ihtiyaçları vardır. En ideali, ince perçemlerle ensede daha uzun, yanlarda daha kısa dökülen kat kat bir modeldir. Bu model çene hizasında da güzel durur. Kısa kesimler ince saçlar için idealdir.

Elbiseniz Saçınızla Uyumlu Olsun

Saçınıza şekil verdikten sonra elbisenizi seçip giymekten uzak durmanızı tavsiye ederiz.Çünkü saçınızla elbiseniz tamamen ayrı tellerden çalabilirler.Çeneye kadar gelen saçlarda yuvarlak ve çok açık olmayan dekolteler idealdir. Kıvırcık saçları V şeklinde derin dekolte veya ince askılı bluzlarla daha kadınsı hale getirebilirsiniz. Kısa saçlarla hemen her şeyi giyebilirsiniz. İster derin dekolte olsun, ister balıkçı yaka kazak…

Kakül ve Alında Perçem

Uzun yüzleri dengeler. Çene hizasında biten küt kesimler de çeneye ekstra denge sağlar.
Kıvır kıvır saçlar şimdi çok moda

http://www.saclarimiz.com/wp-content/uploads/naz-elmas-sac-modeli.jpg