Sevgiliye Özel Romantik Masa Nasıl Hazırlanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Romantik Sofra Böyle Hazırlanır?

Evlilik yıldönümü, sevgililer günü, yılbaşı gecesi veya bir başka özel bir gün için sevgilinize bir sürpriz yapıp şık ve romantizm kokan bir masa hazırlamak ister misiniz? Basit bir masayı sevgilize yada eşinize özel bir masa haline getirmek isteyebilirsiniz.Peki bu isteğiniz konusunda yardım ister misiniz?

Romantik bir masa hazırlamak isteyen bay ve bayanlar için harika fikirlere ihtiyacınız var ise bu fikirlere kulak asmanızı tavsiye ederiz.Romantizm kokan fikirlere hazır iseniz masanızı da hazırlamaya hazırsınız demektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Şıklığın Basit Hali

Kutlama sofranızda, kırmızı ve gümüş şıklığına başvurabilirsiniz: Kırmızı toplar, bereketin simgesi kırmızı seramik narlar, kırmızı mumlar, amerikan servisler, gümüş şamdanlar, gümüş servislikler… Beyaz tamamlayıcı renginiz olabilir. Peçetelerinizi kendi tasarımınız bilezikler ile sofraya koymayı unutmayın!

Çiçeklerden Şık Buketler Yapın

Bahçenizdeki taze bitki ve yapraklardan, sandalyelerin arkasına yerleştireceğiniz şık buketler yapabilirsiniz. Buketleri birkaç gün önceden hazırlayabilirsiniz. Ayrıca bu buketleri biberiye, kekik gibi yenilebilen bitkilerden de yapabilirsiniz. Sonrasında ise buzdolabında saklayabilir, ardından kurutup yemeklerinizde kullanabilirsiniz.

Yaratıcılığınızı Konuşturun

Amerikan servisler, örtüler bir masaya derinliğini verir. Siz de, çocukların kullandığı el işi kağıtlarını dekoratif kesim makasları ile şekillendirebilir ve yaratıcı bir runner yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(2) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir