Sevgiliye Takı Almanın Püf Noktaları!

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgilinize Takı Alırken Dikkat Edin!

Kadınlara hediye almak erkek için çok bilinmeyenli bir denkleme dönüşebilir.Çoğunlukla erkekler sevgilisine hediye takı alırken ya sevmediği ya beğenmediği yada ölçüsünü bilmediği bir takı alır.Bu yüzden en tehlikeli hediyelerin başında takı seçmek yada almak gelir.

En riskli hediyelerin başında gelen takıyı sevgilinize almaya karar vermeden önce bilmeniz gereken bazı kriterler bulunmakta.Aksi takdirde sonu hüsran ile bitebilir.Bu yüzden sevgilinize takı almadan uzman görüşüne başvurmanızda fayda var.İşte uzmanların sevgilinize alacağınız takı konusunda tavsiyeleri…

Sponsorlu Bağlantılar

Uzman Tavsiyeleri

1. Sevgilinize kulak verin: Kadınlar beğendikleri eşyalardan bahsetmeyi sever. Sevgiliniz mağazalarda görüp beğendiği şeyleri sayıp dökerken bir değişiklik yapın ve dinleyin.

2. Sevgilinize bakın: Kullandığı takılara bakarak zevkini anlayabilirsiniz. Küpe takmıyorsa, küpe hediye etmenin anlamı olmaz. Sık kullandığı takılan da tespit edin. Sade giyindiği günlerde bile bilezikten vazgeçemiyorsa, bilezik armağan etmek iyi bir fikir.

3. İmitasyon veya gerçek: Klasik giyim tarzına sahip kadınlar genelde gerçek altın veya taşlarla yapılmış takılar kullanır. Bu tarzı tercih eden sevgililere daha sade takılar alınmalı. Daha modern tarzda giyinen kadınlar “incik boncuk”a yani değersiz takılara da düşkündür. Bu stile sahipse ona daha renkli ve cafcaflı takılar hediye edebilirsiniz.

4. Yüzük asla: Yüzük bağlılık sembolü olduğu için evlilik, bağlılık gibi düşünceleriniz yoksa kadına asla yüzük almayın. Yüzük kutusunu gördüğü anda iş biter, kutunun içinden plastik bir yüzük çıksa bile “Evet! Eveeet, yüzbin kere evet!” diye haykırabilir.

5. Tavsiye isteyin: Nasıl bir takı alacağınıza dair bir fikriniz yoksa tavsiye alın. Sevgilinizin arkadaşlarına sorarsanız sürpriz niteliği kaybolur, hemen yetiştirirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir