Sizden Birşeylerin Gizlendiğini Nasıl Anlarsınız ?

Sponsorlu Bağlantılar

Partneriniz Sizden Birşeyler Mi saklıyor ?

Yaşanan ilişkilerde şüphe ilişkiyi kötü yönde etkiler.İlişkilerde çiftler her zaman birbirlerine açık olmalılar.Hangi durumlar olursa olsun birbirlerine anlatmalılar.Partnerinizin sizden birşeyler sakladığını düşünüyorsanız bunu sergilediği davranışlarından anlayabilirsiniz.

Kimi zaman erkek arkadaşınızın sizden bir şeyler sakladığını düşünüyorsanız, onu yakın takibe almanızda fayda var. Eğer şüpheleriniz yoğunsa, hareketlerini inceleme zamanı gelmiş demektir.

Boğazı Kuruyorsa

Sponsorlu Bağlantılar

Sizden bir şey saklamak onu sinirli bir insan haline getirir. Vücudu da buna bir tepki vererek panik durumuna geçer. Sırrı ortaya çıktığı takdirde kendisi için önemli olan bir şeyi kaybedeceğinden korkar. Araştırmalar, böyle bir durum karşısında yemek borusu kasları kasılmaya başladığı için boğazının kuruyacağını gösteriyor. Konuşma esnasında çok fazla yutkunması, boğazını gevşetme isteğinden kaynaklanır. Bu gerçekleştiğinde hangi konuya değindiğinize dikkat edin. Bu, size sırrının neyle ilgili olduğu konusunda ipucu verecektir.

Daha Fazla Sevişmek İstiyorsa

Sevgiliniz her zamankinden fazla istekli olabilir. Ama yine de seks isteğinin birdenbire artması, bir şeylerin ters gittiğinin de işareti olabilir. Bir şeyler saklayan bir erkek konuşup duygusal bir bağ kurmaktan çekinir çünkü sakladığı şeyi ağzından kaçıracağından korkar. Bunun yerine, sizi sevdiğinden dolayı, sizinle fiziksel temas kurarak boşluğu doldurmayı amaçlar. İlişkinizdeki nişanlanma gibi ani bir değişiklik de sevgilinizin seks dürtüsünü etkileyen birçok etkenden biri olabilir. Bu yüzden, yaptığı açıklamaları göz ardı etmeden bir çıkarım yapmayın.

Çok Fazla Detay Veriyorsa

Erkek arkadaşınızın size gün içinde nerede olduğu ve ne yaptığıyla ilgili tonlarca bilgi vermesi sizi yanıltmasın. İlk başta bunun sebebinin çok dürüst olması olduğunu düşünebilirsiniz. Ama asıl neden kendisini koruma isteği olabilir. Erkek arkadaşınız size bir şeyler anlatırken hikayeyi çok fazla detayla süslüyorsa, bunu bir uyarı işareti olarak algılamanız gerekebilir. Özellikle bir şey anlatırken birden durması, daha fazla detay bulmaya çalıştığının işareti olabilir. Düşünün, siz ona bir şey anlatırken, barmenin adı veya duvarların rengi gibi, çok fazla detaya giriyor musunuz? Hayır çünkü böylesine önemsiz şeyleri aklınızda tutmuyorsunuz.

Elleri Ceplerinde Duruyorsa

Onun sizden bir şey sakladığından şüphelendiğinizde elleriyle ne yaptığına çok dikkat edin. İnsanlar bir şey sakladıklarında ellerini görülmeyecek bir yere koyarlar ya da vücutlarının belirli yerlerinde dolaştırırlar. Örneğin konuşurken ellerini boynuna koyduğunda yanlış bir şey yaptığının bilinciyle kendisini rahatlatmaya çalışıyor diyebiliriz. Sizi yine de uyaralım: Bazı erkekler doğal olarak bir duvara yaslanıp durmayı tercih eder. Bu, erkek arkadaşınızın da rahat olduğu bir pozisyonsa hemen onun yalancı bir erkek olduğu kanısına varmayın. Kısacası şüphelenmeden önce onu iyi tanıdığınızdan emin olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir