Tercihler Feminen Erkekten Yana

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınların Seçimi Feminen Erkek Seçimiyle Değişiyor

Feminen erkek kadınsı duyarlılığa sahip olan erkeklere denir.Bir erkeğin heteroseksüel olmasıdır.Bunun dışında bir erkeğin feminen olması cinsel yönden etki etmez.Son yıllarda tercih edilen feminen erkek sayısı artmaktadır.Kadınlar tercihlerini bu yönde kullanıyorlar.

İngiliz kadınları şimdilerde “artık en güçlü olanın yaşamasını sürdürme ilkesi”nin günümüzde geçerliliğini yitirmiş olması sebebiyle kadınsı görünen erkekleri tercih ediyor. Buna göre kadınların artık kendilerini savunacak, koruyacak erkeklere ihtiyacı yok. Günümüzde daha güçlü ve koruyucu erkekler yerine hassas, romantik, evde kendisine yardım eden, onu düşünen feminen erkeklerden hoşlanıyor.

Kadınların hoşlandığı Hollywood aktörleri de aynı şekilde maskülenden feminene doğru değişiklik gösterdi. Şimdilerde kadınlar Clark Gable ve Sean Connery gibi maskülen erkeklerdense, Orlando Bloom ve Johny Depp gibi feminen erkeklerden hoşlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarihte kadınlar genellikle kare çeneli, düşük bakışlı, ince dudaklı güçlü erkekleri seçiyorlardı. Ancak bu seçimin bir bedeli vardı. Erkekler ne kadar maskülen olurlarsa eşlerine çocuklarını büyütmek konusunda o kadar az yardımcı oluyorlardı. Araştırmacılara göre, günümüzde sağlık hizmetleri oldukça iyi, bu yüzden kadınlar artık çocuklarının nasıl olacakları konusunda endişelenmiyor ve daha feminen görünümlü erkekleri seçiyorlar.

Bir üniversite tarafından 30 ülkede 4500 kadın üzerinde yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, sağlık hizmetlerinin kalitesi, sağlık sorunlarının rahatlıkla tedavi edilmesi ile kadınların beğendikleri erkek seçimleri arasında doğrudan bir ilişki ortaya çıktı. Sağlık hizmetlerinin kötü olduğu ülkelerde de kadınların tercihi yine daha güçlü erkeklerden yana.

En iyi sağlık hizmetine sahip olan İsviçre’de kadınların yüzde 68’i feminen erkekleri tercih ediyor. Bunun aksine en kötü sağlık hizmetine sahip Brezilya’da kadınların yüzde 55’i maskülen erkekleri seçiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(2) Yorum

  tabut
  02 Haziran 2012 - 11:38

  doğru söylüyorsun kardeş memlekette evlenecek kadın yok herkes sapık lezbiyenliğe bağlamış bu sapıklar ortaya çıkmasaydı hayat kadınlarının ne kadar asil yüce onurlu insanlar olduğunu farkedemeyecektik

  tekin
  01 Haziran 2012 - 16:58

  kadınlar feminen erkeklerden hoşlanıyorlarsa neden kız kıza evlenmiyorlar ki? bu çok mantıksız eşcinsel olduğunu kabul etmek bir kadın için bu kadar mı zor kendisini aşşağılanmışmı hissediyor eşcinsel duygularını homoseksüel duygularını hissetmek kadınlara hakaret gibimi geliyor acaba feminen erkeğin ne olduğu belli kadınsı yüz hatları demek az kıllı demek bunun gibi şeyler yani kadınların eğilimleri belli bunu izahı yok ki memlekette evlenecek kadın kalmadı kız kıza samimiyetin sınırı yok artık herşey meşru görünüyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir