Terk Edilme Acısına Etkili Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgilinizden Mi Ayrıldınız?

Siz her şeyin yolunda gittiğini düşünüyorsunuz yada bişeyler seziyorsunuz fakat ayrılık ihimilani aklınızdan bile geçirmiyorsunuz.Fakat sevgiliniz karşınıza geçip birdn bire sizde ayrılmak istediğini söylüyor.Bu şok sizi allak bullak edebilir ve büyük bir yara açabilir.

Duygusal anlamda bağlandığınız ve sevgi beslediğiniz yada aşık olduğunuz birinin sizden ayrılmayı istemesi sebep ne olursa olsun çok zordur ve kabullenmek acı vericidir.Evet onun bu isteği karşısında üzülmeniz çok doğal fakat size karşı dürüst olmasının da hakkını vermeli ve onun kararına mutlaka saygı duymalısınız.Çok zor olsa da bunu yapmak zorundasınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki bu acının tedavisi var mı? İşte etkili bir çözüm yöntemi…

Keşke Demeyi Bırakın

Onun sizden ayrılmak istediğini duyduktan sonra yüksek ihtimalle kendinizi suçlayacak ve geriye dönüp ‘Keşkle’ ile başlayan cümleler kuracaksınız. ‘Reddedilen’ konumunda olan kişi olarak size bir tavsiyemiz var: Partneriniz böyle bir karar aldıysa bu durumu duygu dünyanızda bulacağınız anahtarla çözmeye çalışmak yerine tamamen mantığınızla değerlendirmeyi deneyin.

Yeni Bir Başlangıç

Bu ayrılığın ikinize de hayatta farklı bir pencere açacağını ve yepyeni bir başlangıcın sizi bekliyor olduğunu düşünün. Bu pozitif düşünceler kendinize gelmenize ve hayatınız hakkında doğru düşünmenize yardımcı olacaktır. Bu da sizin yeni bir yöne gitmenize neden olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    hasan
    20 Ocak 2012 - 01:42

    peki ya bu kişi ile birçok ilkleri yaşamış olmak….ve aklıma onun başkaları ile olacağı.bazen bebeğin gibi sevdiğin kıyamadığın birinin birgün başkası ile olacağı gerçeği..bu düşüncenin verdiği acı:(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir