Tüylerden Kurtulmanın Bitkisel Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

İstenmeyen Tüyler Dert Olmasın

Kadınların korkulu rüyası hiç şüphe yok ki kıldır. Bacaklardan,  kollara, koltukaltlarına ve bedenin diğer bölgelerine kadar  her yerde çıkıyorlar. Olumsuz diğer yanı ise teri  çoğaltmaları. Özellikle temiz kokmak için  kullandığınız   deodorantlar ile birleşen ter, daha dayanılmaz başka bir koku  üretiyor.

İstenmeyen Tüyler

Temizlik sağlıklı ilişkiler için büyük bir öneme sahiptir.Modern olan ve ilişkilerinde sorun yaşamamak isteyen  her insanın en büyük silahı temizlik! Bu kıllardan kurtularak  temiz kokmak için, son yıllarda başvurulan en sağlıklı yol  doğadan geliyor. Ayrıca cildi besleyici  mineraller ihtiva  ettiği için, deriyi daha sağlıklı hale getiren bitkisel tüy  dökücü doğal kremlerin yan etkisi yok. İçinde bilinmeyen   kimyasallar bulunan uygulamaları kullanmak daha sonra bir çok  soruna yol açıyor. Doğal Ürün Uzmanı Volkan Kurt bitkilerin  tüyleri azaltmadaki gücünden söz ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

Hem kadınların hem erkeklerin  en büyük sorunu belli  bölgelerdeki tüyler. Özellikle terden dolayı o bölgeye uyguladığınız deodorantlar  ve ter önleyicileri kullanabilmek için koltukaltı tüylerini  almak gerekiyor. Aksi halde ter ile deodaronat kokusu  birleşiyor ve daha kötü bir koku meydana geliyor. Bakterilerin  serbest dolaşması ve üremesi için uygun olan bu kıllı ve terli  bölgelerin sorunu bir çok insan için büyük dert.

Kolunuzdaki Tüylerden Kurtulun

İnsanlık eski çağlardan beri estetik veya hijyenik nedenlerden  dolayı vücut tüylerinin yok edilmesiyle ilgileniyor. Modern  görüşlü olan ve insan ilişkilerinde sorun yaşamamak isteyen  her insan için bu çok önemli. Çünkü doğru ve olumlu bir  iletişimde gelişim sağlamak için temizlik en büyük silahlardan  biridir. Kadınlar için çok büyük problem olan tüyler, bazen  görünür yerlerde çıkınca imajı çok etkiliyor. Örneğin uzun ve  siyah kol kılları, bir kadının sahip olduğu en kötü şey. Hem  alt hem üst bacaklarda da çıkanları var ki, bu durumda yazın  denize gitmek imkansız hale geliyor.

Kadın ve erkekler bu kılları yok etmek ve azaltmak için çok  yöntem deniyor. Ağda, tıraş, koparma gibi yollar, yıllar  boyunca süren yöntemler arasında. Günümüzde halen kullanılan  cımbız gibi aletlerle işi çözmek ise çok uzun sürüyor. Ağrı da  bu sürece dahil. Koltuk altı epilasyon için başka yöntemler de  var: Örneğin lazerle alınabiliyorlar. Ama bu ücreti herkes  karşılayamıyor. Lazer, her her tip için de uygun değil.  Örneğin bildiğim kadarıyla sarışın veya kızıl saçlı olanlarda  lazer sonuçları hayal kırıklığı yaratıyor. Çünkü bu tiplerin  derileri çok hassas oluyor.

Doğal Yolla Tüylere Çözüm

Bitkisel uygulamaların ilerlemesi ile bu işlemin daha ucuz ve  sağlıklı  yolu geldi. Ağrılara tahammül edemeyen ve  sorunu   kesin çözmeye kararlı olanlara iyi bir çare: Bitkisel yollar  genellikle kalıcı bir azalma  yaratıyor ve zamanla tüylerin  tümüyle kaldırılmasını sağlıyor. Son yıllarda onlardan  kurtulmanın tercih edilen yollarından biri olan bitkisel  özellikteki kremler vücudun en hassas bölgelerinde bile  kullanılabiliyor. Zaman açısından da böyle yollara başvurmak  en iyisi. Bir kaç dakika içinde banyoya girip uygulanabiliyor.  Düzenli kullanım ile tüyleri azaltıyor, gittikçe büyüme  oranını ve hacmini yavaşlatıyor.  Böylece başka yollara servet  ödemenize gerek kalmıyor.

İçinde cildi besleyici minerallerin de bulunduğu doğal krem  uygulamaları ile cilt daha sağlıklı olur. İçinde bilinmeyen   kimyasallar bulunan tüy dökücüleri kullananların yaşadığı deri  şikayetleri az değil. Daha sonra bir çok soruna yol  açabiliyor. Sadece bitkilerle  üretilmiş  kıl dökücü kremlerle  bir çok risk ortadan kalkıyor. (www.herbalium.net)

Biyoaktif Bitki Maddeleri

İstenmeyen tüylerin miktarını azaltıp niteliğini bozarak  sizionlardan kurtaran bir üründen söz etmek istiyorum: “Nano”  adlı bitkisel içerikli krem, vücut tüylerinde yüzde 93 oranda  bir azalma sağlıyor. Bunun için önce tercih edilen bir  yöntemle kıllar kökünden alınıyor. Kıllardan temizlenen bölge  iyice yıkanıyor ve deriye bir miktar bu bitkisel krem  sürülüyor, masaj yaparak cilde yediriliyor.Kıllar tekrar alınacak seviyeye ulaşana kadar uygulama  tekrarlanıyor. Tüylere savaş açan  bu bitkisel kremin   etkinliği ve güvenilirliği bilimsel deneylerle kanıtlanmış.

Özel bitkiler ve deriye zarar vermeyen doğal özlerle üretilen  krem, istenmeyen tüylerin kökünün içine kadar  sızıyor. Bu  özel biyoaktif bitki maddeleri, birkaç uygulamadan sonra  büyümeyi gittikçe azalttığına dair bilimsel raporlar da var. Çünkü dermatalogaların testleriyle kanıtlanmış bir sicili var.

İnsanın kendini iyi gösterecek her yol için emek harcamaya  değer. Çünkü, bakımlı görünmek insana güven verir ve benlik  saygısını geliştirir. Bunun yollarından biri de imajı bozan bu  tüylere doğru çözümü bulmaktır.  Gerçekten tamamen istenmeyen  kıllardan özgür olmak az şey değil!

Sponsorlu Bağlantılar

Herbalium olarak sizlere güncel olarak doğru ve doğal bilgileri  veriyoruz. Bu kez istenmeyen tüy sorununu doğal yollarla çözmek isteyenler için bu bilgileri aktarmayı görev bildik.

Doğallığın hep  yanınızda olmasını temenni ediyoruz.  Bize 0 216 349 44 22 nolu hattımızdan ulaşarak, bitkisel kilo verme, cilt güzelliği vs sorunlarınızı  da danışabilirsiniz.  http://www.herbalium.net adlı siteden de  bilgi alabilirsiniz.

Doğal yaşam dileklerimle

Volkan Kurt

Doğal Ürün Uzmanı
www.herbalium.net
volkankurt2006@mynet.com
0 216 349 44 22

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir