Adobe Photoshop CS5 İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop Nedir? Nasıl Kullanılır?

Adobe Photoshop dünyanın en çok kullanılan resim editör programı olması nedeniyle profesyonel tasarımcılar tarafından ilk tercih edilen yazılımdır ve yeni versiyonu birçok yenilikleriyle birlikte kullanıcılara sunuluyor.

Profesyonel olmadan sizde ufak işlerinizi, resimlerinizi her türlü düzenleyebilir ve resimleriniz üzerinde istediğiniz tüm değişiklikleri yapabilirsiniz.

İsterseniz web sitelerinin tasarımını yapın, isterseniz kişisel grafiklerinizi yaratın hiç farketmez istediğiniz herşeyi Photoshop ile yapabilirsiniz.

Adobe Photoshop CS5  Özellikleri:

Sıradışı boyama efektleri Yeni
Tuval üzerinde karışım olanağı veren karıştırıcı fırça ve gerçeğe benzeyen, dokulu fırça darbeleri oluşturmanızı sağlayan kıl fırça uçları ile doğal ve gerçekçi boya efektleri elde edin.

İçerik duyarlı dolgu Yeni
Herhangi bir görüntü ayrıntısını veya nesneyi kaldırdığınızda, içerik duyarlı dolgu geride kalan boşluğu sihirli bir şekilde doldurur. Bu çığır açan teknoloji; aydınlatma, ton ve paraziti eşleştirerek kaldırılan içeriğin hiç yokmuş gibi görünmesini sağlar.

Kolaylaştırılan karmaşık seçimler Yeni
Birkaç tıklatmayla bir görüntüdeki belirli alanları seçin. Saç gibi karmaşık görüntü alanlarını kolayca seçin; seçim kenarlarının çevresindeki arka plan rengini ortadan kaldırın ve seçim kenarlarını otomatik olarak çeşitlendirin ve yeni iyileştirme araçlarını kullanarak maskeleri kusursuz hale getirin

Kukla Çarpıt Yeni
Tasarımlarınız için benzersiz, yeni görünümler oluşturmak için grafik, metin veya görüntü öğelerini düzgün biçimde çarpıtın veya uzatın.

Daha güçlü baskı seçenekleri Gelişmiş
Otomasyon, komut dosyası oluşturma ve yazdırma iletişim kutusu sayesinde yüksek kaliteli baskıları daha kısa sürede gerçekleştirin.

Platformlar arasında daha hızlı performans Gelişmiş
Platformlar arası 64 bit desteğinin avantajlarından yararlanarak günlük görüntüleme işlerini hızlandırın ve çok büyük görüntüleri on kata kadar daha hızlı işleyin.

Adobe Photoshop Program Detayları

Dosya Boyutu: 463.3 MB

Dil: İngilizce

Sponsorlu Bağlantılar

Lisans: Deneme Sürümü / 30 Gün

İşletim Sistemi:Windows XP/Vista/7

Adobe Photoshop Detaylı Bilgi

Adobe Photoshop Ayrıntılı Bilgi

Adobe Photoshop Arama Sonuçları

UYARI: Adobe Photoshop CS5 programı Adobe Photoshop CC olarak değişmiştir. Aşağıdaki linkte tıklayarak Adobe Photoshop CC programının deneme sürümünü indirebilirsiniz. 

Adobe Photoshop CS5 İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    mehmet
    20 Mayıs 2010 - 12:28

    ben ce bilmiyom daha indirmedim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir