Android İçin Silinen Verileri Geri Getirme Programı – Android Data Recovery İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Mesajları, Kişileri, Fotoğrafları ve Dosyaları Geri Getirin

Android Data Recovery isimli bu program sayesinde silinen verilerinizi kolaylıkla geri getirebilirsiniz. Android Data Recovery programı silinen verilerinizi kurtarmak için inanılmaz bir araçtır. Bu program ile kişiler, metin mesajları, arama geçmişi, fotoğraflar, WhatsApp geçmişi, videolar, sesler, belgeler vs. gibi yanlışlıkla silinen her şeyi geri getirmenizi sağlar.

Android Data Recovery ile sadece üç basit adımda verilerinizi kurtarırsınız. Tek yapmanız gereken bu programı bilgisayarınıza kurduktan sonra telefonu USB kablo ile bilgisayara bağlamak, karşınıza gelen ekranda Scan deyip taratmak ve son adımda Recovery diyerek dilediğiniz dosyaları geri yüklemek.

Ayrıca bkz: Android Data Recovery Kullanımı (Resimli Anlatım)

Android Data Recovery

Dikkat: Programı kullanmaya başlamadan önce lk olarak telefonunuzdan USB hata ayıklama modunu aktif etmeniz gerekir. Bunu yapmak için telefonunuzdan Ayarlar>Telefon Hakkında bölümüne girerek ‘Derleme numarası‘na 5 veya 7 kez tıklayın. Geliştirici seçenekleri aktif iletisini gördüğünüzde Ayarlar’dan USB hata ayıklama modunu görecek ve aktif edebileceksiniz.

Programı indirmek için tıklayınız: Android Data Recovery indir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir