Gelişmiş Ekran Görüntüsü Alma Programı – Microsoft Snip İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft’tan Ekran Görüntüsü Alma Programı

Microsoft tarafından gelişmiş bir ekran görüntüsü alma programı tanıtıldı. Ücretsiz olarak indirilmeye sunulan bu ekran görüntüsü alma aracı ezberleri bozacağa benziyor.

Microsoft Snip isimli bu ekran görüntüsü alma aracı basit bir kullanıma sahip olmanın yanı sıra bir çok program ile yapabileceğiniz işlemleri tek bir program ile size sunuyor. Oldukça gelişmiş özellikler sunan  Microsoft Snip ekran görüntüsü alma aracı harika düzenleme seçenekleri sunuyor.

Microsoft Snip

Microsoft Snip Ne İşe Yarıyor?

Masaüstü bilgisayarlarda ve tabletlerde ekran görüntüsü alan Microsoft Snip aracı gelişmiş düzenleme seçenekleri de sunuyor. Tek bir pencerenin, tüm ekranın yada istediğiniz alanın ekran görüntüsünü alabildiğiniz Microsoft Snip aracı, aldığınız görüntü üzerinde düzenlemeler yapmanıza da olanak tanıyor.

Microsoft Snip ile aldığınız ekran görüntüsü üzerine notlar ekleyebiliyor, ses kaydı yapabiliyor ve video şeklinde mp4 formatında da kaydedebiliyor. Özellikle sesli anlatım yapanlar için ekran görüntüsünü videolu bir şekilde kaydetmek harika bir seçenek olacak.

Programın beyaz tahta bölümü üzerinden ekran görüntüsü veya kamera ile görüntü yakalama yapıp, bu alan üzerinde çizim yapabiliyor, sesli notlar ekleyebiliyor ve video şeklinde kaydedebiliyorsunuz.

 

Şuan için Beta sürümünde olan Microsoft Snip programı çok gelişmiş özelliklere sahip. Hemen ücretsiz olarak Microsoft Snip programını indirebilirsiniz.

Ekran yakalama programı indirin: Microsoft Snip indir

Microsoft Snip Kullanım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir