Türkçe ve Ücretsiz En İyi Bilgisayar Bakım Programları

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın Bakımı, Performansı ve Onarımı

Bilgisayarınızdan en iyi performansı almak, sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlamak ve oluşan problemlere karşı bilgisayarınızı onarmak için ihtiyacınız olabilecek bütün herşey burada.Aşağıda derlediğimiz programlar bilgisayarınız bakımını, onarımını ve sisteminizin performansınız artırmakla kalmıyor daha fazlasını da sunuyor.

Aşağıdaki programlar alanının en iyisi olan 5 yazılımdır.Bütün bu programlar ücretsizdir ve Soluto hariç hepsinin Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

bilgisayar bakım, sistem, PC onarma, programlar

1.Glary Utilities

Bu program ile bilgisayarınızı tamir edebilir, hızlandırabilir ve tamir edebilirsiniz.Aynı zamanda çöp dosyalarınız temizler ve kayıt defteri girdilerinizi temizler.

Bununla birlikte  sisteminizde yüklü olan programlara ait kabuk uzantılarını görebilir ve düzenleyebilir, önemli dosyalarınızı şifreleyerek izinsiz ulaşım ve kullanımı engelleyebilir, büyük dosyaları düzenlenebilir küçük dosyalara ayırarak daha sonra birleştirebilirsiniz.

bilgisayar, bakım, program, yazılım

Programı şimdi indirmek için tıklayınız: Glary Utilities

2.CCleaner

Web tarayıcılarının geçici dosyalarından tutun da, kayıt defteri (registry) girdilerine ve üçüncü parti yazılımlara kadar birçok gereksiz veriyi bilgisayarınızdan temizleyerek sistemin daha sorunsuz, hızlı çalışmasını sağlayan ücretsiz ve Türkçe dil desteği de veren bir yazılım olan CCleaner’ı mutlaka deneyin.

bakım programı, yazılım, bilgisayar temizleme

Programı şimdi indirmek için tıklayınız: CCleaner

3.IObit Toolbox

Bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak, performansını yükseltmek , ortaya çıkan sorunları gidermek ve gerektiğinde sistem bilgilerini görüntülemek istiyorsanız IObit Toolbox sizin için biçilmiş bir kaftan.Çünkü program içerisinde yer alan 20’den fazla araç bütün bu taleplerinize cevap verecektir.

bilgisayar bakımı, program, yazılım, araç

Programı şimdi indirmek için tıklayınız: IObit Toolbox

4.Soluto

Gereksiz uygulamaları kaldırarak Windows açılış hızınızı arttırır. Küçük ve bedava olan bu program sayesinde bilgisayarınızın açılışını gözle görülür bir şekilde hızlandırabilrsiniz.Bilgisayar kullanıcılarının en büyük şikayetlerinden biri bilgisayarlarının açılışının çok uzun sürmesi bu program ile son bulacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayar, hızlandırma programı, yazılım

Programı şimdi indirmek için tıklayınız: Soluto

5.IObit Advanced SystemCare Free

Tek bir tıkla bilgisayarınızı tarar, onarır, temizler ve optimize eder.Advanced SystemCare, eski adıyla WindowsCare işletim sisteminizi optimize etmeye ve onarmaya yarayan bir yazılımdır.Yaptığı temizlik ve onarım sayesinde komple bakım sağlayarak bilgisayarınızın hızını artırır.Bu program ile bilgisayarınızı ilk başta Windows bakımı taraması yaparak onar tuşuna basıp hataları tamamen onarabilirsiniz.

bilgisayar bakım, temizleme programı, bilgisayar hızlandırma

Programı şimdi indirmek için tıklayınız: IObit Advanced SystemCare Free

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir