Ücretsiz Oyun İndirme Programı – Game Downloader

Game Downloader ile yüzlerce oyunu hiç uğraşmadan tek bir tık ile ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüzlerce oyunu bu programla indirin

Game Downloader ile çok sayıda oyunu indirmek oldukça kolay. Açık kaynak kodlu bir oyun indirme istemcisi olan Game Downloader programı sayesinde onlarca oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Game Downloader sunucunda 200’den fazla oyun bulunuyor ve bu oyunları kategoriye göre sıralayıp indirebiliyorsunuz. İnternet üzerinde oyun aramanıza gerek kalmadan istediğiniz kategoriye girerek sürekli güncellenen oyun listesinde kolayca oyunları indirebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Game Downloader ile oyunu indirmek için yapmanız gereken şey; oyun kategorisine geldikten sonra size sunulan listeden seçiminizi yapar yapmaz oyunun inmesini bekliyorsunuz. Bunun haricinde katlanmanız gereken başka bir zahmet yok. Böylece tarayıcınızla saatlerinizi harcamadan dilediğiniz oyuna ulaşmanız mümkün.

Game Downloader

Game Downloader özellikleri

  • İndirmek için 200’ün üzerinde oyun.
  • Yeni oyunlar eklenmekte veya sık sık güncellenmektedir.
  • Özelleştirilebilir kullanıcı dostu özellikler.
  • Küçük ve taşınabilir.

Windows 8 / Windows 7 / Vista / XP  işletim sistemlerinde çalışan program için .Net Framework 3.5 veya üzeri gerekmektedir.

Programı ücretsiz indirmek için tıklayın: Game Downloade rindir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir