Windows 10 Anniversary Update İndir (Windows 10 Yıl Dönümü Güncellemesi)

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 İçin En Büyük Güncelleme

Windows 10 kullanıcıları için Microsoft tarafından yeni bir güncelleme yayımlandı. Uzun zamandır beklenen bu güncelleme çok büyük yenilikler getiriyor. Tıpkı Windows 8.1 güncellemesi ile birlikte Windows 8’e gelen yenilikler gibi.

Windows 10 Anniversary Update yani Windows 10 Yıl Dönümü Güncellemesi ücretsiz olarak Windows 10 kullanıcılarına sunulmuş durumda. Güncellemeyi dilerseniz Windows 10 bilgisayarınızın Güncellemeleri Denetle adımında otomatik olarak indirebilir ve kurabilirsiniz. Dilerseniz de aşağıda vermiş olduğumuz linkten indirerek kurabilirsiniz.

Windows 10 Yıl Dönümü Güncellemesi ile birlikte gelen en önemli yeniliklerden birisi de koyu tema özelliği oldu. Aşağıdaki linkte tıklayın ve koyu temayı nasıl aktif edeceğinizi öğrenin.

Bkz: Windows 10 Koyu Tema Ayarlama

windows 10 yıldönümü güncellemesi

 

Bu yeni güncelleme ile birlikte gelen yenilikler arasında Windows Hello’nun kullanıma açılması, Cortona’nın daha gelişmiş özellikler sunması, dizüstü bilgisayarlarda Microsoft Edge tarayıcıya güç tasarruf özelliğinin eklenmesi, yeni güvenlik önemleri ile daha iyi bir koruma, oyuncular için XBox ve Windows 10 uyumu gibi bir çok yenilik sisiz bekliyor.

İndirmek için tıklayın: Windows 10 Anniversary Update İndir 

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir