Windows 10 Sorunlarını Düzeltme Programı – FixWin 10 İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Sorunlarını FixWin 10 İle Giderin

Windwos 10 işletim sistemi yayımlandıktan sonra 100 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirildi. Kullanıcılar tarafından Windows 10 çok sevildi ancak bir çok problemi de beraberinde getirdi. Microsoft tarafından her ne kadar güncellemeler yayımlansa da yine de bir çok sorun kullanıcının canını sıkmaya devam ediyor. İşte bu gibi kullanıcılar için FixWin 10 programı yayımlandı.

Windows 10 işletim sisteminde sürekli ortaya çıkan sorunları FixWin 10 programı kolayca çözebilirsiniz. Özellikle kronik olarak ortaya çıkan sorunları ortadan kaldırmak ve tamir etmek için FixWin 10 en iyi çözüm olacak.

Kurulum gerektirmeyen bu program bilgisayarınızdaki problemleri buluyor ve tek bir tuş ile sorunu çözme fırsatı sunuyor. Bütün sorunları değil de her problemi ayrı ayrı size gösterip, tek tek çözmenizi sağlıyor.

FixWin 10

Özellikle Windows 10 kullanıcılarının karşısına çıkan uygulama mağazası sorunlarını, Wifi sorunları, 0x8024001e hataları, Ayarlar penceresi sorunu, OneDrive’ın çok fazla kota tüketme sorunu, uygulama hataları, Başlat Menüsü sorunları, güncelleme takılmaları, ses problemleri, ses kayıt sorunları, yazıcı, ev grubu, paylaşılan dosyalar, uyumsuz donanım, internet bağlantı sorunları gibi bir çok sorunu bu program ile kökünden halledebiliyorsunuz

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir