Windows 64 Bit Antivirüs Programları

Sponsorlu Bağlantılar

64 Bit Windows

Bilgisayarlarında Windows işletim sistemleri kullananlar iyi bileceklerdir windows’un 32 bit ve 64 bit’lik iki farklı sürümü bulunmaktadır. Aslında bu sitemler benzerdirler ama farklılaştıkları nokta 64 bit’lik sistemlerin daha fazla işlemci gücü sunmalarıdır.

Yani bilgisayar donanımınız 64 bit destekli değilse normal windows’tan pek farklı olmayacaktır. Burada Windows 64 bit için sunulan bazı antivirüs programlarını vereceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 32-bit ve 64-bit Farkları

32-bit ve 64-bit terimleri, bir bilgisayarın işlemcisinin (CPU da denir) bilgileri işleme şekliyle ilgilidir. Windows’un 32-bit ve 64-bit sürümleri, sırasıyla, 32-bit ve 64-bit işlemcisi olan bilgisayarlarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Windows’un 64-bit sürümleri, 32-bit Windows. sürümlerinden daha fazla bellek kullanır.Bu, işlemleri bellekten içeri ve dışarı takas etme süresini, söz konusu işlemlerin daha fazlasını sabit disk yerine rasgele erişim belleğinde (RAM) depolayarak en aza indirir. Bu da genel program performansını arttırır.

Windows 64 Bit Antivirüs Yazılımları

avast! Free Antivirus

Ücretli antivirüs yazılımlarından hiçbir eksiği bulunmayan avast! Free Antivirus 7 geliştirilen özellikleriyle sistemi her tür tehditten ücretsiz olarak korumaya devam ediyor..

İndirmek için tıklayınız…

ESET NOD32 Antivirus

Çevrimiçi ve dışı etkili koruma sağlayan antivirus ve antispyware, tüm dijital verilerinizi korur.Efsanevi ESET NOD32 Antivirus’ün en son sürümü güvenlik anlayışınızı yep yeni bir seviyeye taşıyor.Minimum kaynak tüketimi ve hızlı tarama gerçekleştirerek, çevrimiçi ve çevrimdışı tehditlere karşı tutarlı ve kişiselleştirilebilir güvenlik sağlamak üzere geliştirildi.

İndirmek için tıklayınız…

ComboFix

ComboFix, internet kullanımı ve USB bellekler aracılığı ile yaygınlaşan Amvo.exe, Kavo.exe gibi virüs ve trojanlara karşı güçlü bir temizlik çözümü sunar..

İndirmek için tıklayınız…

AVG Anti-Virus Free Edition

Güçlü ve ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan AVG Anti-Virus Free Edition, gelişmiş güvenlik seçenekleri ile bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi koruma altına alıyor..

  • Sizi rahatsız etmeyecek ayrıcalıklı koruma
  • Kullanırken bilgisayarınızı yavaşlatmayacak
  • Kimlik koruması: Tüm kişisel verilerinizin korunması

İndirmek için tıklayınız…

Sponsorlu Bağlantılar

Avira Free Antivirus

Temel antivirüs yazılımımız bilgisayarınızı tehlikeli virüslere, solucanlara, casus yazılımlarına, truva atlarına ve cebinizi yakan otomatik arayıcılara karşı korur.

İndirmek için tıklayınız…

The Cleaner

Bilgisayarınıza bulaşan truva atlarını, solucanları, rootkitlerı, keyloggerları, casus yazılımları ve reklam yazılımlarını silmek için kullanabileceğiniz The Cleaner ile bilgisayarınız güvende olacak..

İndirmek için tıklayınız…

Kaspersky Anti-Virus

Kaspersky Anti-Virus, bilgisayarınızı virüs ve diğer tüm zararlı yazılım tehlikelerine karşı korurken kullanışlı arayüz tasarımıyla öne çıkmayı başarıyor..

Sponsorlu Bağlantılar

İndirmek için tıklayınız…

ESET Smart Security

ESET Smart Security yapay zekası ve sistem kaynaklarını yormayan yapısıyla tam kapsamlı koruma sağlıyor.

İndirmek için tıklayınız…

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials casus yazılım gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı etkili koruma sağlıyor. Güncellenen sürümüyle Türkçe dil desteği eklenen programın Windows XP’ye özel bu sürümü tamamen ücretsiz..

İndirmek için tıklayınız…

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir