Windows’da Dosya Gizleme ve Gizlilik Kaldırma Programı – ForceHide

Basit ve hızlı bir şekilde bilgisayarınızdaki dosyalarınızı ForceHide ile gizleyebilir ve istediğiniz zaman gizliliğini kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

ForceHide ile dosyalarınızı kolayca gizleyin

Windows bilgisayarınızda yer alan dosyaları istediğiniz zaman gizleyebilir istediğiniz zamanda gizliliklerini bu program ile kaldırabilirsiniz. Windows’un dosya gizleme mekanizmasını karışık ve kullanışsız bulunuyorsanız ForceHide isimli bu program size çok kullanışlı ve basit seçenekler sunuyor.

Tek tıkla toplu bir şekilde dosyaları gizli olarak işaretleyebileceğiniz ve gizliliğini kaldırabileceğiniz seçenekler sunan ForceHide programı ücretsiz olarak sunuluyor. Sizi karışık seçeneklerle uğraştırmıyor.

ForceHide

Kullanımı çok kolay olan programda gizlemek ya da gizliliğini kaldırmak istediğiniz dosyaları ana pencereye bırakmak ve daha sonra varolan seçenekleri kullanarak gizlemek. Ayrıca dileyenler dosyaları sistem dosyası olarak da gösterebilirler ve böylece dosyalarda herhangi bir değişiklik yapılmak istendiğinde sistem değişikliğin onaylanması için uyarı verecektir.

Programı Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 işletim sistemlerini destekler.

Programı ücretsiz indirmek için tıklayın: ForceHide indir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir