Bütün Facebook Fotoğraflarını Bilgisayara İndirme

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Resimlerini Pick & Zip İle İndirin

Tartışmasız en popüler ve en yaygın sosyal ağ olan Facebook’a resim yüklemek ve paylaşmak oldukça kolay bir işlemdir.Ancak resimlerinizi indirmek, yüklemek kadar kolay olmayabiliyor.Özellikle toplu olarak resim indirmek isteyenler için çok büyük bir sıkıntı ortaya çıkıyor.Birden çok resmi yada albümü indirmek artık mümkün.Facebook’tan toplu olarak fotoğraf indirmenize yarayan Pick & Zip isimli  web uygulaması sizi büyük bir dertten kurtaracak.

Pick & Zip tek bir zip ya da pdf dosyası olarak Facebook fotoğrafları indirme sağlayacak tamamen ücretsiz online bir araçtır.Pick & Zip ile tüm albümleri ve etiketli fotoğraflar indirebilirsiniz.Sadece birkaç tıklama ile yedekleme de yapmanız mümkündür.Pick & Zip ile göründüğünüz tüm Facebook fotoğraflarını yedekleyebilir, arkadaşlarınızın ve üye olduğunuz hayran gruplarının albümlerini indirebilirsiniz.

rp_facebook.jpg

İlk yapmanız gereken uygulamanın giriş sayfasına gitmek ve onu Facebook hesabınız ile bağlamak. Bunun ardından ekranın sol alt kısmında bulunan yeşil ‘Find My Photos’ bağlantısına tıklayın. Bu sayede tüm fotoğraflarınızı ve albümlerinizi görebilirsiniz. Sol sütunu kullanarak arkadaşlarınızın fotoğraflarını da indirmeniz mümkün.

Fotoğrafları indirmek için tek tek seçin veya tüm albümü seçmek için‘Select All’a tıklayın. Bunun ardından ‘Download’ sekmesine tıklayın. Fotoğrafları ZIP veya PDF biçimlerinde indirmeniz mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir