En Güzel Yıllık Ödev Kapakları

Sponsorlu Bağlantılar

Dönem Ödevi Kapakları

Yaz mevsimi yaklaşırken öğrencilerin aklına ilk gelen konulardan biri olan yıl sonunun yaklaşması dolayısıyla hazırlanacak yıl sonu ödevleri olur. Yıl sonu ödevleri genellikle ortalama notun yükseltilmesi planlanan dersler için geçerlidir. Burada kategorilere ayrılmış bazı dersler için ödev kapakları verilmiştir. Umarız içlerinde  işinize yarayan bir ödev kapağı vardır.

ödev, ders, dönem ödevi

Aşağıdaki linklerden indirebileceğiniz ödev kapaklarını istediğiniz gibi değiştirerek kullanabilirsiniz.Kapaklar Word ortamında hazırlandığı için istediğiniz gibi değişiklikler yapmanıza olanak tanımaktadır.Dönem ödevlerinize kapak hazırlarken bu tabloları ve resimleri kendi bilgilerinize göre rahatlıkla değiştirebilirsiniz.Böylece profosyonel bir şekilde dönem ödevlerinize kapak hazırlamış olacaksınız.

Ödev Kapakları İndirme Linkleri

Her kategoriden birbirinden güzel ödev kapaklarını indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız;

Ödev Kapaklarını Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sponsorlu Bağlantılar

Öğrencilerin sürekli araştırma yaptığı   konular vardır bu konular içinde projelerinde kapak kullanmak zorrundadır. Ortaokul ve lisede performans ödevleri ve yıllık ödevler verilmektedir.

Ödev yaparken dikkat edilmesi gereken kapak  bölümünde bahsedeceğiz ve sizlere en büyük kapak arşivini vereceğiz.  Bütün derlere özel  anlamlı kapaklar mevcuttur. Seçimler tamamen sizlere kalmıştır.

Ödevi hazırladık dan sonra  ödevin kapağını hazırlamak aslında çok basittir. kapak hazırlarken nelere dikkat edilmesi bir göz atalım.

Ödev Kapağı Hazırlan Nereler Dikkat Etmeliyiz

  • Okulunuzun adını kesinlikle yazın. ödev kapaklarında kesinlikle olaması gerekir.
  • Dersinizin adını  da kesinlikle yazılmalıdır.
  • Ödevi aldığınız öğretmeninizin adını ve soyadını yazmanız gerekir.
  • Kişisel bilgileriniz bölümünde adınız, soyadınız, numaranız ve hangi ders olduğunu yazın.
  • ÖDEV KONUSU  kesinlikle yazılmalıdır. Öğretmenler tarafından en fazla not verilen yer budur.
  • Kapak da bir tane konuya özel resim kullanırsanız veya hazır kapaklardan size uygun olanı seçmeyi dikkat etmelisiniz.

Yukarıda saydığımım 6 maddeyi tam olarak yerine getirirseniz  yıllık ödev yada performans ödevlerinizde    başarınız   inanın arttacaktır. Yıllık ödeviniz ne kadar güzel içerik dolu olsa da  kötü bir kapak kullanırsanız o projenize dışardan bakıldığında   kötü görünmesine sebeb olabilir veya kötü bir ödev az içerik olan bir ödevde ise  kapağı güzel görünüyor ve öğretmenin hoşuna gitmesi size artı puan kazandırcaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(5) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir