En İyi Ofis Programları

Sponsorlu Bağlantılar

Ofis Yazılımları

Ofis yazılımları yazı yazmak gibi basit işlemleri yapmaktan tutunda hesap tabloları hazırlamaya kadar gerekli yazım araçlarını içerisinde toplayan yazılımlardır. En çok bilinen ofis yazılımı şüphesiz Microsoft’un ofis paket yazılımıdır. Burada bazı ofis paket yazılımlarına ait indirme linklerini vereceğiz. Alanlarında en iyiler arasında yer almaktalar.

1.Microsoft Office 2010

Hemen hemen herkesin bilgisayarında yüklü olan okulda,evde, iş yerinde en büyük yardımcımız Microsoft Office paket yazılımlarının son sürümü çıktı. Microsoft Office 2010 bu yazılımıyla verimlilik üst seviyede.

Programı indirmek için tıklayınız; Microsoft Office 2010

2.OpenOffice

Sun Microsystem’in desteklediği açık kaynak, Türkçe ve ücretsiz olarak dağıtılan OpenOffice’in yenilenen sürümü indirilebilir durumda. Microsoft Office ile boy ölçüşebilecek özelliklere sahip bu yazılım ile her türlü ofis programı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

OpenOffice, office, ofis programı, yazılım

Programı indirmek için tıklayınız; OpenOffice

3.LibreOffice

LibreOffice uygulaması Open.office.org tabanlı, tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren Office paketidir. LibreOffice yazılımı oldukça kaliteli bir kelime işlemci (Word), sunu hazırlama (Powerpoint), elektron…

LibreOffice, ofis programı, yazılım

Programı indirmek için tıklayınız; LibreOffice

4.Crystal Office

Crystal Office yazılımı şimdiye kadar üretilmiş en kullanışlı ofis program paketidir.  Crystal Office uygulamsını ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Rahat ve hızlı kullanım için ideal bir ofis yazılımı.

Crystal Office, ofis programı, yazılım

Programı indirmek için tıklayınız; Crystal Office

5.Corel WordPerfect Office

Corel WordPerfect Office  yazılımı başarılı programlara imza atmış Corel tarafından hazırlanmış ve her geçen gün dahada geliştirilen çok kullanışlı bir ofis paketidir.

Eskiden, rakibi olan Microsoft Office yazılım paketinden çok daha popüler olan WordPerfect; kaybettiği bu popülerliği mükemmel arayüzü, kolay kullanılabilir uygulamaları, güçlü araçlar ve diğer ofis programları ile uyumluluğu ile geri kazanmayı amaçlıyor. Corel kalitesi ile gelen bu ofis yazılım paketini deneyin.

Office, ofis programı, yazılım

Programı indirmek için tıklayınız; Corel WordPerfect Office

6.All Office Converter Pro

Ofis dokümanlarınızın formatlarını birbirine dönüştürmek için kullanabileceğiniz bu gelişmiş format dönüştürme yazılımı ile ayrıca resim dosyalarınızın formatlarını da birbirlerine dönüştürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Office, ofis programı, yazılım, indir

Programı indirmek için tıklayınız; All Office Converter Pro

7.Ashampoo Office

İçerisinde işyerinde kullanılmak üzere hazırlanmış birbirinden güçlü ve kullanışlı yazılımlar içeren Ashampoo Office, çok tercih edilen Microsoft Office’in hesaplı bir alternatifi olarak denenebilir.

Ashampoo, Office, ofis programı, yazılım

Programı indirmek için tıklayınız; Ashampoo Office

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir